Similar lots by type
-
#252
Een plaasteren Onze Lieve Vrouw met Jezus en een engeltje op marmeren voetje. Hoofd gelijmd.
A plaster sculpture of Our Lady with Jesus and an angel on a marble base. Head glued. -
#223
Een polychroom porseleinen beeldje van een kindje op een stoel als tabaksdoos. Opschrift vooraan “Grandpapa”. Boekje in hand afgebroken.
A polychrome porcelain figurine of a child on a chair acting as a tobacco box. Front inscription reads "Grandpapa". Book in hand is broken off. -
#264Hertel-Jacob
Een lot porseleinen servies, 23-stuks, borden, kommen en schaaltjes. Onderaan gemerkt “Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria”.
A lot of porcelain dinnerware, 23 pieces, plates, bowls, and dishes. Marked "Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria" on the bottom. -
#189
Een gesculpteerde houten buste. Afrikaans werk.
A wooden sculpted bust. African work. -
#31
Een meerkleurig vintage aardewerken vaas met muzikant in het decor. Onderaan gemerkt made in Italy.
A multicolored vintage earthenware vase with a musician in the decoration. Marked made in Italy at the bottom. -
#246
Een grote goudkleurige Boeddha spaarpot/offerblok in gegoten composiet.
A large gold-colored Buddha piggy bank/offering box in cast composite. -
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose. -
#209
Een paar gesculpteerd Afrikaanse, zwart gelakt, houten bustes.
A pair of carved African, black lacquered, wooden busts. -
#218
Een gesculpteerd massief eikenhouten beeldje van een Begijntje.
A sculpted solid oak statue of a Beguine. -
#162Rosenthal Coalport
Een lot van 2 vintage porseleinen sierbordjes, gemerkt Rosenthal en Coalport met bijgevoegd kannetje.
A lot of 2 vintage porcelain decorative plates, marked Rosenthal and Coalport, with accompanying small jug. -
#128
“De contrabas speler”. Een keramisch beeld, ca. 1980.
"The double bass player". A ceramic sculpture, circa 1980. -
#205
Een lot bestaande uit een Chinees porseleinen theepotje en een Satsuma vaasje, beiden met floraal en figuratief decor.
A lot consisting of a Chinese porcelain teapot and a Satsuma vase, both decorated with floral and figurative motifs. -
#127
Een afrikaand godenbeeld in hout.
An African wooden deity sculpture. -
#53
Een lot van 2 Chinese houtgesculpteerde beeldjes voorstellend rustende kindjes.
-
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig). Gelijmde poten bij de andere vogel.
A porcelain group of 2 cranes. Porcelanas Miguel Requenas. One leg broken off (but present). -
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#214
Een gestileerd beeldje van een uil in verguld, gepatineerd brons.
A stylized figurine of an owl in gilded, patinated bronze. -
#24
Een lot van 5 vintage Chinees porseleinen Mud Men, diverse figuren en formaten. 1 figuurtje met voetje manco.
A lot of 5 vintage Chinese porcelain Mud Men, various figures and sizes. 1 figurine with missing base.
Other lots in this auction
-
#73Satsuma
Een Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
A Chinese Satsuma vase with figures in the scene. Marked "Made in China" at the bottom. -
#17
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
-
#33
Een lot van 70 stuks verzilverd metaal bestaande uit schoteltjes, servethouders, gratenschaaltjes en onderzetters.
-
#109
Een houten tafeltje met gefineerd blad en gesculpteerde voet. 2 laden manco.
A wooden table with a veneered top and carved foot. 2 drawers missing. -
#258
Een lot van vier kepies van verschillende Britse guards.
A lot of four kepis from different British guards. -
#266Jommeke Jef Nys
Een lot van 16 oude Jommeke strips.
A lot of 16 old Jommeke comics. -
#51
Een Art-Deco brieven- en dagbladhouder in hout en koper.
An Art Deco letter and newspaper holder in wood and copper. -
#48
Een houten beeldje van een kantklosster en twee gipsen beeldes van lezende monniken.
A wooden statue of a lace maker and two plaster statues of reading monks. -
#133
Een oude scheeps-olielamp in koper en geslepen glas (1 glas gebarsten). Omgebouwd tot elektrische lamp. Verso gemerkt ‘Red Star Line’.
An old ship's oil lamp in copper and cut glass (1 glass cracked). Converted into an electric lamp. Marked on the back ‘Red Star Line’. -
#13Wiskemann, Bruxelles
Een lotje verzilverd metaal van Wiskemann, 5 stuks, bestaande uit een schaaltje, een taartschep, een theekan, een melkkannetje en een suikerpot.
-
#193J et F Martell
Een kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
A crystal liqueur set with a decanter, marked at the bottom, and 6 glasses, one of which has a small chip. -
#52
Een kruik van Belgisch aardewerk met een grijsgroene glazuur in druiptechniek. Klein letsel aan de onderrand.
A jug made of Belgian earthenware with a gray-green glaze in drip technique. Small damage to the bottom edge.