Other lots in this auction
-
#93Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20 / 25 -
#61Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 80 -
#36“Dinant - Le Rocher Bayard en 1815”. Een oude lithografie.
« Dinant - Le Rocher Bayard en 1815 ». Une ancienne lithographie.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#161Een Javaans sierzwaard met gesculpteerde houten schede.
Un sabre décoratif javanais avec un fourreau en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. l: 83 cmEstimate: € 100 / 120 -
#51“Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.
" Anvers ". Une reproduction d'une carte du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 cmEstimate: € 20 / 25 -
#54Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.
Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.No longer availableOnline onlyDim. h: 39 cmEstimate: € 30 / 40 -
#14Een djembé speler, een kruikdrager en een fantasiebuste. Drie houten beeldjes.
Un joueur de djembé, un porteur de cruche et un buste fantaisie. Trois figurines en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cm - 29 cmEstimate: € 20 / 25 -
#168Een groen glazen karaf met vier bijpassende glazen, allen met tinnen monturen.
Une carafe en verre vert avec quatre verres assortis, tous avec des montures en étain.No longer availableOnline onlyDim. h: 11,5 & 26 cmEstimate: € 25 / 40 -
#72Een duiveltje van zwartgepatineerd gietijzer op marmeren sokkeltje.
Un diable en fonte patinée noire sur un socle en marbre.No longer availableOnline onlyDim. b: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#37“Chasseur aux écoutes”. Een Franse lithografie naar Charles Vernet.
"Chasseur aux écoutes". Une lithographie française d'après Charles Vernet.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#129“Portret van een oude man”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait d'un vieil homme". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 25 cmEstimate: € 35 / 50 -
#23Boch La LouvièreEen aardewerken melkkannetje en een suikerpotje. Onderaan gemerkt. We voegen er een theepotje met een Immortelle-de-Saxedecor aan toe.
Un pot à lait en faïence et un sucrier. Marqués en bas. On y ajoute une théière au décor d'Immortelle-de-Saxe.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 20 cmEstimate: € 15 / 25


