Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.
“Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.
Lescrauwaet

“Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.

Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.
Online only
Dim. h: 27 cm
SKU: 2504220235.
Auction day: 25 April 2022 22:00
Catalogue #235
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #93

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.

    Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 140 x 70 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #61

    Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.

    Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #36

    “Dinant - Le Rocher Bayard en 1815”. Een oude lithografie.

    « Dinant - Le Rocher Bayard en 1815 ». Une ancienne lithographie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #161

    Een Javaans sierzwaard met gesculpteerde houten schede.

    Un sabre décoratif javanais avec un fourreau en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 83 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #51

    “Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.

    " Anvers ". Une reproduction d'une carte du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #54

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.

    Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #14

    Een djembé speler, een kruikdrager en een fantasiebuste. Drie houten beeldjes.

    Un joueur de djembé, un porteur de cruche et un buste fantaisie. Trois figurines en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm - 29 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #168

    Een groen glazen karaf met vier bijpassende glazen, allen met tinnen monturen.

    Une carafe en verre vert avec quatre verres assortis, tous avec des montures en étain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11,5 & 26 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #72

    Een duiveltje van zwartgepatineerd gietijzer op marmeren sokkeltje.

    Un diable en fonte patinée noire sur un socle en marbre.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #37

    “Chasseur aux écoutes”. Een Franse lithografie naar Charles Vernet.

    "Chasseur aux écoutes". Une lithographie française d'après Charles Vernet.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 37 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #129

    “Portret van een oude man”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portrait d'un vieil homme". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #23
    Boch La Louvière

    Een aardewerken melkkannetje en een suikerpotje. Onderaan gemerkt. We voegen er een theepotje met een Immortelle-de-Saxedecor aan toe.

    Un pot à lait en faïence et un sucrier. Marqués en bas. On y ajoute une théière au décor d'Immortelle-de-Saxe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Online-Only 25 April 2022

Op Maandag 25 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday April 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 April 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More