Other lots in this auction
-
#146
Een divers lot borden. Verschillende merken. twaalf stuks.
Un lot varié d'assiettes. Différentes marques. douze pièces.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. Ø 18 cm - 24 cmEstimate: € 35/40 -
#199Jullar
“Bloemenmeisjes”. Drie beeldjes van spaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Les filles de fleurs". Trois figurines en porcelaine espagnole. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 22 - 30 cmEstimate: € 30/40 -
#200
“De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.
La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. 22 x 29 cmEstimate: € 200/240 -
#99
Twee tazza’s van gegoten kleurloos glas. We voegen er een paars glazen vaasje van Val Saint Lambert aan toe.
Deux tazzas en verre coulé incolore. On y ajoute un vase en verre violet du Val Saint Lambert.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 17 & 20 cmEstimate: € 25/35 -
#198G. Gordon
“Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 17 cmEstimate: € 80/100 -
#285Wim Van RemortelPeriod: 1939
“Musica de la primavera”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en gedateerd 1995.
"Musica de la primavera". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1995.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 30/50 -
#169
“Jongen met viool”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Garçon au violon". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 25/35 -
#241
Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#178
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Een meerkleurig aardewerken flesje in de vorm van Hans Hummel, de waterdrager uit Hamburg. Onderaan gemerkt.
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Bouteille en faïence polychrome en forme de Hans Hummel, le porteur d’eau d’Hambourg. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#162
“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#38
Een koffiepot, een melkpot en een suikerpot van Limogesporselein.
Une cafetière, un pot à lait et un sucrier en porcelaine de Limoges.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 15/20 -
#30
Een paar porseleinen aapjes met telkens twee kaarsenhouder. Chinees werk.
Une paire de singes en porcelaine avec deux bougeoirs chacun. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 35/45