Other lots in this auction
-
#107Een paar verguld metalen appliques in Lodewijk XVI-stijl.
Paire d'appliques en métal doré de style Louis XVI.No longer availableOnline onlyDim. l: 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#280Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 140 -
#94Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
Trois cendriers en verre dont un en forme de chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 6,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#267“Le maître de guitare”. Een XIXe eeuwse gravure.
Le maître de guitare. Une gravure du XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 36 cmEstimate: € 45 / 50 -
#45Woldershof, BavariaEen tête à tête van verzilverd porselein met theepot, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt.
Tête à tête en porcelaine argentée avec théière, sucrier et pot à lait. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#145Villeroy & Boch Luxembourg“Saut de Lit”, “Climats” en “Anbetung der Hirten”. Twee kleine en twee grote porseleinen bordjes met diverse meerkleurige decors.
« Saut de Lit », « Climats » et « Anbetung der Hirten ». Deux petites et deux grandes assiettes en porcelaine à divers décors multicolores.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#35Een lot van twee Boheemse kristallen vazen. Rood, en rood in de massa.
Lot de deux vases en cristal de Bohème. Rouge, et rouge dans la masse.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#131Vier verschillende vaasjes een melkpotje en een kaarsenhouder van blauw wit Delfst porselein.
Quatre vases différents, un pot à lait et un bougeoir en porcelaine de Delft bleu et blanc.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cm en kleinerEstimate: € 20 / 30 -
#39Smiths, Cricklewood works, LondonEen metalen klokje in houten kastje. Slotje beschadigd.
Une horloge en métal dans un coffret en bois. Serrure endommagée.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 13 cmEstimate: € 20 / 25 -
#172Een paar hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Omstreeks 1900. Eén gerestaureerd.
Paire de vases en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés. Vers 1900. Une restaurée.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 45 -
#43Een tinnen klepkan. Gemerkt onderaan ‘VGM’.
Un couvercle en étain. Marqué en bas 'VGM'.No longer availableOnline onlyDim. h: 27,5 cmEstimate: € 25 / 20 -
#232Drie diverse teddyberen. Een witte (Bon Ton, Nederland). Een lichtbruine (Cuddle Wit, China). Een kleine panda.
Trois ours en peluche assortis. Un blanc (Bon Ton, Pays-Bas). Un marron clair (Cuddle White, Chine). Un petit panda.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45


