#100Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
#251
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine bolle vaas, waarbij het kleinste gemerkt van Zaalberg, een beeldje van een neushoorn, een geglazuurde Madonna met kind, een Christus van pijpaarde(?), een Delftse plaquette met Hollands landschap, gemerkt van de Porceleyne fles en een herdenkingsplaquette met opschrift ‘Van ‘t zwaar gehavend Nederland, de opbouw thans met kracht ter hand’.
#92Val Saint-Lambert
Een gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.
#171
Een korte musketiersdegen. Mogelijk XVIIIe eeuw.
#214
#236
Een lot van vier messingen ketels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#55
Een zeshoekige dekselvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor.
#154
Een glazen fotoframe in voetstuk van marmer, versierd met een hertje van zamak.
#61
#112
Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#280
#257
Een lot bestaande uit negen oude houten soldaatjes.