Other lots in this auction
-
#243S. Meusel
“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 56 cmEstimate: € 40/80 -
#99
“De maskerade.” Ingekleurde gravure. Draagt monogram buiten de plaat. E.A.
”La mascarade”. Une gravure en couleurs. Porte une monogramme hors planche. E.A.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 13 x 7 cmEstimate: € 20/30 -
#120José Olmos
“De Luizenvangster. Dorpsscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Attraper les puces, scène de village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 67 x 124 cmEstimate: € 200/300 -
#18
Een gepatineerd plaasteren mannenhoofd.
Une tête d'homme en plâtre patiné.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 44 cmEstimate: € 30/35 -
#80Bailleux (?)
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 20 cmEstimate: € 100/120 -
#15Boch for Royal Sphinx
Een aardewerken sierschotel met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un plat en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. Ø: 30,5 cmEstimate: € 25/35 -
#108
Een lotje van drie kruikjes van steengoed, waarbij twee XVIIIe eeuwse en één bodemvondst uit de middeleeuwen. gerestaureerd.
Un lot de trois cruches en grès, dont deux du XVIIIe siècle et une découverte archéologique du Moyen Âge. Restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 12,5 & 15,5 cmEstimate: € 80/120 -
#268
Een ceremoniële staf en een handtrommel. Afrikaans werk.
Crosse de cérémonie et tambour à main. Travail africain.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 130 en 55 cmEstimate: € 80/100 -
#269Jan Kennis
“De koperpoetster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nettoyer les cuivres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. 90 x 122 cmEstimate: € 200/250 -
#265
Een applique met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Op elektriciteit.
Applique à deux points lumineux de style Louis XIV. Alimentation électrique.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 30/50 -
#107
Een lot van vier verschillende vazen van Delfts aardewerk, waarvan drie dekselvazen. De laagste dekselvaas met beschadiging aan de rand.
Un lot de quatre vases différents en faïence de Delft, dont trois vases à couvercle. Le vase à couvercle le plus bas avec des dommages sur le bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 28 - 48 cmEstimate: € 40/45 -
#296Lode Gevaert
“Herfstdreef”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Drève en automne. Pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 63 x 48 cmEstimate: € 40/60