#64
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#37
#112
#116
Een vintage verchroomd bureaulampje.
#25
#106Van ***
“Stadsgezicht”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
Vue de ville . Gravure en couleur. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 47 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#296
Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
#271
“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
#248
Een oude telefoon.
Un vieux téléphone.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 € -
#113
#76Beteco
“Beteco”. Een oude houten luidspreker.
#60
“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.