#176
Een grote geëmailleerde ketel en schaal.
#148
Een lot van zeven Delftse huisjes van Bols en KLM.
#276
Een grote spaarpot in de vorm van een varken.
#123Jurjen FonteinPeriod: °1949
“Twee vrouwen”. Aquarel op papier. Sporen van handtekening.
Deux femmes. Aquarelle sur papier. Traces de signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 68 x 97 cmEstimate: € 200/300 -
#261Ernest Claes
Dertien boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
#231
Een opgezette merel.
#24
“Afrikaanse vrouw”. Een houten beeld op berkenhouten voetstuk.
#139
Een lot van 62 oude Bijbeltaferelen op karton. Randschade.
#88
Drie groenteschalen en een sauskom van wit metaal. De sauskom gemerkt van Bohrmann, Frankfurt.
Trois légumiers et une saucière en métal blanc. Le bol à sauce marqué par Bohrmann, Francfort.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 35/45 -
#69
#249J. Andries
“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
#223
“Vue sur le Crocoy”. Pastel op board. Gesigneerd.
Vue sur le Crocoy. Pastel sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 47 x 62 cmEstimate: € 180/240