Other lots in this auction
-
#68Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#20Een lot van acht verschillende Heiligenbeelden van plaaster, porselein en kunststof.
Un lot de huit statues de saints différentes en plâtre, porcelaine et plastique.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#64M. HottotEen lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#37Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.
Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#242A. Van den Dries“Kasteel”. Ets. Gesigneerd, gedateerd 1973 en artiestenproef.
“Château”. Gravure. Signée, datée 1973 et épreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#154Schoengans naar L. Van Opstal“De kathedraal van Antwerpen”. Een oude lithografie.
La cathédrale d'Anvers. Une ancienne lithographie.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#176Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
Un miroir rectangulaire avec encadrement en acajou.No longer availableOnline onlyDim. 93 x 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#280Gefineerde kaptafel met twee laden en klapbladen, centraal een spiegel. Transitionele stijl. Slijtage.
Coiffeuse en placage avec deux tiroirs et abattants, un miroir au centre. Style transitionnel. Usure.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 84 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#281Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp. Beschadigingen aan de sierlijstjes.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableOnline onlyDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#125Een zilveren ring bezet met jade.
Une bague en argent sertie de jade.No longer availableOnline onlyDim. 2,60 gEstimate: € 25 / 50 -
#7Een aardewerken jardinière, versierd met eikels en eikenbladeren in een fries.
Une jardinière en faïence, à décor de glands et feuilles de chêne en frise.No longer availableOnline onlyDim. h: 2& cm; Ø: 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#78Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.No longer availableOnline onlyDim. 202 x 132 cmEstimate: € 20 / 25

