Similar lots by type
-
#623
Een lange gemberpot van Chinees porselein met een famille-rosedecor van hanen. Zonder deksel.
Un long pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor de coqs de la famille rose. Sans couvercle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120/200 -
#483
Een grote balustervaas van Chinees porselein met famille-rosedecor van diverse personages aan de keizerlijke hofhouding in cartouches op achtergrond van bloemen en dieren op zwarte fond. Met hardhouten sokkel.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de la famille rose de divers personnages de la cour impériale dans des cartouches sur fond de fleurs et d'animaux sur fond noir. Avec socle en bois dur.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 150/250 -
#513
Een vaas van Chinees porselein met een decor van kinderen aan een pruimenboom en met hertenkoppen als handvatten. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine à décor d'enfants sur un prunier et avec des têtes de cerf en guise d'anses. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100/120 -
#447
Een zittende Thaise Boeddha van brons.
Un Bouddha thaïlandais assis en bronze.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 100/160 -
#429
Een antieke Tibetaanse tangka op zijde/ rijstpapier met vijf voorstellingen van Boeddha.
Un ancien tangka tibétain sur papier de riz et soie avec cinq représentations de Bouddha.No longer availableDim. 69 x 52 cmEstimate: € 600/800 -
#576
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis de Chine en laine noué à la main.No longer availableDim. 392 x 304 cmEstimate: € 120/200 -
#583
Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit een beeldje van een zittend naakt en twee maskertjes.
Un lot de sculptures asiatiques, composé d'une statuette d'un nu assis et de deux masques.No longer availableDim. h: 18, 26 & 65 cmEstimate: € 80/120 -
#503
Een kraagvaas van Imariporselein met decor van personages in uitsparingen in een achtergrond van pioenen en vlinders. XIXe eeuw. Met oude Franse verkoopssticker op de onderkant.
Vase à col en porcelaine Imari à personnages en découpes sur fond de pivoines et papillons. XIXème siècle. Avec ancien autocollant de vente français sur le fond.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 300/500 -
#499
Een grote bronzen koro, de poten en oren versierd in de vorm van fabeldieren en het deksel getooid met een wijze op een vliegende eend.
Un grand koro en bronze, les jambes et les oreilles décorées en forme de créatures mythiques et le couvercle orné d'un sage sur un canard volant.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80/120 -
#567
Drie verschillende borden van Imariporselein. Eén met haarscheur en randschilfer.
Trois assiettes en porcelaine Imari différentes. Une avec un cheveu et un éclat au bord.No longer availableDim. Ø: 21 & 22 cmEstimate: € 50/80 -
#497
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van scènes aan de Keizerlijke hofhouding in cartouches, omgeven door bloesems, perziken en vogels. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor multicolore représentant des scènes de la cour impériale dans des cartouches, entourés de fleurs, de pêchers et d'oiseaux. Marqué en dessous.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#423
Een antieke bronzen Bodhisattva.
Un bodhisattva en bronze antique.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/150 -
#408
Een Garudabeeld van gesculpteerd hout. Zuid-Azië.
Une statue de Garuda en bois sculpté. Asie du Sud.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100/150 -
#598
Een paar appelvormige dekselpotjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots en porcelaine de Chine à couvercle en forme de pomme à décor multicolore de fleurs et de papillons. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 100/120 -
#409
Drie Chinese scrolls, waarbij twee met inkttekens en één met spreuk.
Trois rouleaux chinois, deux avec des charactères à l'encre et un avec un sort.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#473
Een paar grote schotels van Imari-porselein met decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.
Une paire de grands plats en porcelaine Imari à décor de fleurs et de paysages. Marqué en bas. Epoque Meiji.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 200/250 -
#577
Een lot van zeven antieke Wayang Kulitpoppen. (Rama Widagdo x2, Gunungan Parwa Kyai Intan, Dewi Shimta, Kuda Hitam, Hanumam & Prabakusuma)
Un lot de sept poupées anciennes Wayang Kulit. (Rama Widagdo x2, Gunungan Parwa Kyai Intan, Dewi Shimta, Kuda Hitam, Hanumam & Prabakusuma)No longer availableDim. h: 46 - 86 cmEstimate: € 120/180 -
#413
Een olielamp van Imariporselein en messing en een klein Imariporseleinen dekselvaasje.
Une lampe à huile en porcelaine d’ Imari et laiton et un petit vase à couvercle en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 19 & 58 cmEstimate: € 80/120 -
#418
Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/200 -
#578
Een lotje, bestaande uit drie kleine antieke stenen kruikjes, een kruikje van geglazuurd steengoed, een stenen olielampje en een fijn gesculpteerd beeldje van twee Fo-hondjes. We voegen er enkele hangertjes met mineralen aan toe.
Un lot, composé de trois petits pots antiques en pierre, un pot de grès émaillé, une lampe à huile en pierre et une statue finement sculptée de deux chiens de Fo. Nous ajoutons quelques pendentifs avec des minéraux.No longer availableDim. h: 4,5 - 10,5 cmEstimate: € 40/60 -
#448
Een paar borden van Imariporselein met meerkleurige bloemendecors en gelobde randen. XIXe eeuw.
Paire d'assiettes en porcelaine Imari à motifs floraux multicolores et bords lobés. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 30,5 cmEstimate: € 80/120 -
#487
Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin en famille-rose motieven. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin et de motifs famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/200 -
#630
Een siervaas van meerkleurig en verguld Frans porselein met handvatten in de vorm van zwanenhalzen. Bijgevoegd een Chinees gemberpotje op messingen voet. (gerestaureerd).
Un vase décoratif en porcelaine française multicolore et dorée avec des anses en col de cygne. Inclus est un pot de gingembre chinois sur une base en laiton. (restauré).No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 70/90 -
#603
Een gebeeldhouwde houten Boeddha.
Un Bouddha en bois sculpté.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#183
Een Luikse buffetkast van donker eikenhout met twee deuren en twee laden en schuine hoeken. Luik, omstreeks 1760.
Buffet en chêne foncé à deux portes et deux tiroirs et pans coupés. Liège, vers 1760.No longer availableDim. 123 x 140 x 56 cmEstimate: € 300/400 -
#249
“Mediterraan kustgezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue du littoral méditerranéen. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#538Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 257 x 170 cmEstimate: € 80/120 -
#486Kaisari
Een handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
Un tapis turc noué à la main en coton et soie.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#172Albert SohiePeriod: 1873 -1927
“Oude trap te Menton”. Olieverf doek. Gesigneerd.
Vieux escaliers à Menton. Peinture à l'huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 180/240 -
#115
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taille brillant de +- 0,50 ct et de brillants d'un poids combiné de +- 0,53 ct.No longer availableDim. 3,78 gEstimate: € 1600/1700 -
#264Alex Galén
“Dames op een piertje met zwanen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Dames sur une jetée avec des cygnes. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 49 x 61 cmEstimate: € 120/200 -
#664
Een lot van drie antieke merklappen, waarbij één gedateerd 1756.
Un lot de trois échantillonneurs antiques dont un daté de 1756.No longer availableDim. 52 x 56; 44 x 29 & 44 x 28 cmEstimate: € 150/200 -
#255
Een 18 K geelgouden armband met platte schakels en twee rijen geweven schakels (één schakeltje te herstellen).
Un bracelet à maillons plats en or jaune 18 carats avec deux rangées de maillons tissés (un maillon récupérable).No longer availableDim. 17,60 gEstimate: € 550/650 -
#502
Twee paar rechthoekige porseleinen menuhouders, twee met een naïeve voorstelling van een pannenkoekenbakker, de twee andere met een bloemenguirlande . Omstreeks 1900.
Deux paires de porte-menus rectangulaires en porcelaine, deux avec une représentation naïve d'un boulanger de crêpes, les deux autres avec une guirlande florale. Vers 1900.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 40/50 -
#648
Een lot messing, bestaande uit vier kandelaars, waarbij er twee en paar vormen, een grote blaker, een tafelveger met blik en een tafelbel met een romeinse krijger als handgreep. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot en laiton, composé de quatre bougeoirs dont deux forment une paire, une grande applique, un ramasse-miettes et une cloche de table avec un guerrier romain comme poignée. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableDim. h: 16 - 28 cmEstimate: € 200/240 -
#562Val Saint Lambert
Een conische vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase conique en cristal incolore taillé. Signé.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 85/95