“Molen in de sneeuw” en “Vissersboot op volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Een paar.
L. Oosterlinck

"Windmill in the Snow" and "Fishing Boat at Sea". Oil on canvas. Signed. Pair.
Dim. 50 x 70 cm
SKU: 2705250409.
Category: Schilderij.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #409
Estimate: € 40 / 60

  • #172
    Jacques Delvaux

    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #514
    Perez

    "Stylized woman with veil". Oil on canvas. Signed. Restoration to the top left.
    Dim. 120 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #504

    “Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Two heads". Engraving. Signed outside the plate.
    Dim. 44 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    Period: 19e eeuw

    'Agnès Maignien-Vasseur'. 19th-century portrait, oil on canvas. Not signed.
    Dim. 25/20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #184
    Jacques Delvaux

    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #442

    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #122
    Georges Steel

    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #472
    Adèle Koekkoek

    “Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.

    “Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed.
    Dim. h 73 cm x 98,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #302
    L. Coppens

    “Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Tree driveway". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #284
    K. Cornet

    “Veldweg met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Field path with farmstead". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #304
    Ria Picco-Rückert

    “Staalgieterij”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1951.

    "Foundry". Lithograph. Signed and dated 1951.
    Dim. 52 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299
    Jan Baptist Coomans
    Period: 1903-1984

    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #129

    “Portret van een Belgisch militair”. In ovale lijst.

    "Portrait of a Belgian soldier." In oval frame.
    Dim. 37 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #544

    "Pagoda by the water". Mixed media. Signed. Japanese piece.
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564
    J. Van Bergen

    “Dorpsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Village view". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    “Het jonge paar”. Ingekleurde Perzische prent. Gesigneerd.

    "The young couple". Hand-colored Persian print. Signed.
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #292
    Ivan Aubrouck

    "Cityscape with church tower". Oil on canvas. Signed and dated 1929.
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #554

    “Bosvijver”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Forest Pond". Oil on canvas. Illegibly signed.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #542

    Dim. 34 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #512

    Dim. 44/53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    Emile Lebrun
    Period: 1864-1933

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op paneel, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on panel, signed.
    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #444
    Jan De Graef

    "Forest landscape". Oil on canvas. Signed. Minor repairs.
    Dim. 92 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #562
    P.R. Laxni

    "Indonesian dancers". Watercolor. Signed and dated 1971.
    Dim. 54 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #294

    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #342
    Denise Malfet

    ‘Bloemenvaas’. Eglomisé, getekend en gedateerd ‘83.

    'Flower vase'. Eglomisé, signed and dated '83.
    Dim. 58/47 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #569

    Een spiegel met vergulde omlijsting.

    A mirror with a gilded frame.
    Dim. 108 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #536

    Een handgeknoopt zijden tapijt. Met schade aan de lange zijkant.

    A hand-knotted silk rug. With damage to the long side.
    Dim. 158/99 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #59

    ‘Visser met vrouw en kind’. Paar beeldjes in biscuit. Niet gemerkt. Het beeldje van de man vertoont een haartje in de hals.

    ‘Fisherman with wife and child’. Set of figurines in biscuit. Not marked. The man figurine has a hairline in the neck.
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #350

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.82 ct.
    Dim. 5,04 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #222

    “Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned.
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #40

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,15 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with brilliants with a total weight of 0.15 ct.
    Dim. 5,15 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #118

    Een set van 2 grote antieke porseleinen wandkandelaars met putti.

    A set of 2 large antique porcelain wall sconces with putti.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #480

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en een centrale robijn van +- 0,30 ct.

    Dim. 3 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #245
    Val Saint Lambert

    Een lampenvoet van kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt onderaan en met etiket: Val Saint Lambert.

    A crystal lamp base, green colored in the mass, marked underneath and with label: Val Saint Lambert.
    Dim. h 27,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #513

    Een lot van 5 cloisonné objecten; 2 vaasjes, 2 vogels en een slakje.

    A lot of 5 cloisonne objects; 2 vases, 2 birds, and a snail.
    Dim. Hoogte 8 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #87
    F. Aerts

    “De Venus van Milo”, een gesculpteerd eikenhouten beeld van een halfnaakte dame, gemonogrammeerd FA.

    "The Venus de Milo," a sculpted oak statue of a half-naked lady, signed FA.
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00