#97Een paar bordjes van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt.
#43Een lot van negen kleine kleurloze flesjes.
#170Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
#295Drie reproducties naar Rembrandt, Baksteen en Cooper.
#281Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp. Beschadigingen aan de sierlijstjes.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableOnline onlyDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212Een gietijzeren weegschaal tot 2 kg.
Une lampe de mineur en cuivre et un vase indien en cuivre à décor multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 & 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#269Jan Kennis“De koperpoetster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nettoyer les cuivres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 122 cmEstimate: € 200 / 250 -
#195Vijf diverse sierbordjes van aardewerk en porselein.