‘Molens aan het water’. Olieverf op paneel, linksonder getekend; Spohler. Zichtbare schade aan het paneel.
Jan Jacob SPOHLER
Period: 1811-1879

'Mills by the Water'. Oil on panel, signed lower left; Spohler. Visible damage to the panel.
Dim. 25.5/20 cm
SKU: 2904250152.
Categories: Paneel, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #152
Estimate: € 200 / 300

Other lots by SPOHLER

  • #154
    Jan Jacob SPOHLER
    Period: 1811-1879

    ‘Schaatsers op een bevroren vaart’. Olieverf op paneel, linksonder getekend; Spohler.

    'Skaters on a frozen canal'. Oil on panel, signed lower left; Spohler.
    Dim. 25.5/20 cm
    Estimate: € 350 / 500

  • #238

    Een antieke zwart gelakte kerkstoel met florale stof bekleed.

    An antique black lacquered church chair upholstered in floral fabric.
    Dim. 100 x 46 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #375

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 2 deuren, met 3 laden binnenin.

    A 19th-century solid oak cupboard, 2 doors, with 3 drawers inside.
    Dim. 175 x 114 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #2

    “Christus wendt zich af van het kwaad”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Christ turns away from evil," a 19th-century painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    Dim. 155 x 101 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #475

    Een 18e eeuwse Bretoense massief houten tweedeurs commode in Franse eik.

    An 18th-century Breton solid wood two-door commode in French oak.
    Dim. 87 x 162 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #573

    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #208

    Een antieke metalen wieg, circa 1900.

    An antique metal crib, circa 1900.
    Dim. 175 x 106 x 56 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #416

    Antieke tweedeurs hoekkast in rustiek landelijke stijl.

    Antique two-door corner cabinet in rustic country style.
    Dim. H 198, B 70, D 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #14

    Een antiek massief houten bankje. 19e eeuws.

    An antique solid wooden bench. 19th century.
    Dim. 75 x 95 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ladenkastje.

    A 19th-century solid oak chest of drawers.
    Dim. 31 x 36 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #136

    Een 19e eeuws Frans massief houten bureautje met 5 laden.

    A 19th-century French solid wood desk with 5 drawers.
    Dim. 110 x 93 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #227

    Een 19e eeuwse Normandische deux-corps van Franse eik.

    A 19th-century Normandy deux-corps in French oak.
    Dim. 235 x 136 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #279

    Een lot van 6 blauw-wit Chinees porseleinen inktstelletjes, laat Qing dynastie.

    A lot of 6 blue and white Chinese porcelain inkwells, late Qing dynasty.
    Dim. 3 x 8 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #575

    Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.

    Antique cupboard with display case attachment. 5 doors. With panel back.
    Dim. H 230, B 195, D 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #228

    Een 19e eeuwse Normandisch massief houten 2-deurs commode in Franse eik.

    A 19th-century Normandy solid wood 2-door chest of drawers in French oak.
    Dim. 92 x 141 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #56

    Een antieke massief eikenhouten kast met één deur en één lade.

    An antique solid oak cabinet with one door and one drawer.
    Dim. 108 x 76 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #495

    Een grote antieke ketel in rood koper.

    A large antique copper kettle in red.
    Dim. h 49 x Ø 67 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #12

    Antieke houten koffer met gesculpteerde panelen.

    Antique wooden trunk with carved panels.
    Dim. H 70, B 95, D 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #229

    Een 19e eeuws massief eikenhouten kastje met 1 deur en 1 lade.

    A 19th-century solid oak cabinet with 1 door and 1 drawer.
    Dim. 117 x 87 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #485

    Een antieke rood koperen steriliseerketel.

    An antique red copper sterilizing kettle.
    Dim. h 55 x Ø 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #275

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 1 deur, met 1 lade binnenin.

    A 19th-century solid oak bookcase, 1 door, with 1 drawer inside.
    Dim. 199 x 104 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #566

    Een antieke zwart geschilderde houten koffer.

    An antique black-painted wooden trunk.
    Dim. 44 x 93 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #96

    Een oude staande klok in massief eikenhouten kast.

    An old standing clock in solid oak wood case.
    Dim. H 239, B 51, D 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #262

    “Jeu de grenouilles”, een oud caféspel, ook wel kikkerbak of putjesbak genoemd. Met gietijzeren hondekop waarvan de bovenkaak ontbreekt. De werpschijven zijn er bij.

    "Frog game" or "frog pond game", an old pub game, also known as "kikkerbak" or "putjesbak". With a cast iron dog head missing its upper jaw. The throwing discs are included.
    Dim. 91 x 46 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #239

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten open boekenkast/bordenkast. Zonder rugpaneel.

    A 19th century solid oak open bookcase/dish cabinet. Without back panel.
    Dim. 214 x 136 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180

  • #36

    Een massief houten rekje met één lade, kleine schade aan het gesculpteerde deel.

    A solid wood shelf with one drawer, minor damage to the carved part.
    Dim. 112 x 55 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #427
    Ludwig Mies Van Der Rohe
    Period: 1886 - 1969

    “Barcelona Chair”, ontworpen in 1929 voor het Barcelona pavilioen door Ludwig Mies Van Der Rohe en Lilly Reich, het betreft een uitvoering door De Coene uit Kortrijk die onder licentie van Knoll hebben gewerkt. De stoel is geproduceerd tussen 1960/70. Verchroomd staal en leder.

    "Barcelona Chair", designed in 1929 for the Barcelona Pavilion by Ludwig Mies Van Der Rohe and Lilly Reich, this is an execution by De Coene from Kortrijk who worked under license from Knoll. The chair was produced between 1960/70. Chrome-plated steel and leather.
    Dim. 75 x 75 x 75 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #185
    Baume & Mercier Genève

    Dim. 4 x 2.5 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #88
    Gustave Buchet
    Period: 1888-1963

    ‘L’effort’. Zamakken beeld op marmeren voet, getekend Buchet.

    'The Effort'. Zamac sculpture on marble base, signed Buchet.
    Dim. H 35, B 74 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #356
    Willy Rizzo

    Model C2 door Willy Rizzo voor Cidue, een set van 4 vintage design stoelen, verchroomd metaal en leder.

    Model C2 by Willy Rizzo for Cidue, a set of 4 vintage design chairs, chrome metal and leather.
    Dim. 80 x 45 x 55 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #545

    Een set van 3 eikenhouten bijzettafeltjes met vlecchtwerk en glas.

    A set of 3 oak side tables with wickerwork and glass.
    Dim. 52 x 54 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #493

    Een blauwe aardewerken kom met decor van vissen.

    A blue earthenware bowl with fish decoration.
    Dim. H: 11 cm Ø 17 cm.
    Estimate: € 40 / 60
  • #163
    Louis Ernest Barrias

    Bronzen beeld van een jonge vrouw. Donkerbruin patina. Gesigneerd L. Barrias en met de naam van de gieterij: Susse Frères Ed.

    Bronze statue of a young woman. Dark brown patina. Signed L. Barrias and with the foundry mark: Susse Frères Ed.
    Dim. H. 57,5 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #169
    Yuliy Yulevich Klever

    Bomengroep. Grafiet op paneel. Getekend; Klever, 1903.

    Tree group. Graphite on panel. Signed; Klever, 1903.
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #459
    Salvador Dali
    Period: 1969

    Kleurenlitho gedrukt in de Draeger werkplaats. Gesigneerd met de droge stempel van Dali. Nr 1513 van 1700 exemplaren, genummerd in potlood. Gemaakt in opdracht van SNCF.

    Color lithograph printed in the Draeger workshop. Signed with Dali's embossed dry stamp. Number 1513 of 1700 copies, numbered in pencil. Commissioned by SNCF.
    Dim. 53.5/37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #201

    Chibinda ilunge beeld. Chokwe.

    Chibinda ilunge statue. Chokwe.
    Dim. Hoogte 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #441

    “Moeder en kind”, Afrikaans werk, gebeeldhouwd steen.

    "Mother and child", African artwork, sculpted stone.
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00