#173Plaisir de Merle Cabernet Sauvignon Wine of Origin Paarl Plaisir de Merle Ltd, Simondium M.O. 2001 aantal: 4 bt
No longer available -
#57Les Bouquets de Jeannette A.C. Côtes de Provence Dom. de la Jeannette, Hyères M.D. 1992 aantal: 12 bt
No longer available -
#128Ch. Theulet A.C. Monbazillac Alard, Monbazillac M.C. 1998 aantal: 12 bt
No longer available -
#102Puligny-Montrachet 1e Cru Clos du Cailleret A.C. Monopole Dom. Jean Chartron, Puligny M.O. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#197Clos de Vougeot A.C. Grand cru Dom. Bertagna, Vougeot M.D. D. 2012 aantal: 3 bt
No longer available -
#98Puligny-Montrachet 1e Cru Clos du Cailleret A.C. Monopole Dom. Jean Chartron, Puligny M.O. 1994 aantal: 9 bt
No longer available -
#111Meursault Cuvée Loppin A.C. Hospice de Beaune, Van Hende, Gavere M.O. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#127Ch. Theulet A.C. Monbazillac Alard, Monbazillac M.C. 1998 aantal: 12 bt
No longer available -
#206Fransola Sauvignon Blanc D.O. Penedès Familia Torres, Vilafranca del Penedès M.O. K. 2018 aantal: 5 bt
No longer available -
#71Ch. Pichon-Longueville Baron A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C. 1993 aantal: 11 bt
No longer available -
#172Hétszölö Tokaji Aszù 5 Puttonyos
Barrière Frères M.O. 2000 aantal: 5 50 cl
No longer available -
#175Margaret River Chardonnay Art Series Wine of Australia Leeuwin Estate, Withcliffe M.O. 2003 aantal: 1 Mag.