#235Morey-Saint-Denis A.C. J. Taupenot-Merme, Morey M.P. 1983 aantal: 8 bt
No longer available -
#330Pouilly-Fumé A.C.
Dom. du Petit Boisgibault, Pouilly M.D. O.D. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#274Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 13 bt
No longer available -
#434Barbera d’Alba D.O.C. Prunotto, Alba M.O. O.D. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#476Ch. Latour Camblanes A.C. Côtes de Bordeaux
M.C. O.D. 2015 aantal: 12 bt
No longer available -
#424Ch. Tour des Termes A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#294Ch. de Bel-Air A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. O.D. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#186Volnay Champans A.C. 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1970 aantal: 12 bt
No longer available -
#167Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1964 aantal: 5 bt 4 à 6 cm, 1 etiket manco
No longer available -
#182Ch. Les Polyanthas A.C. Montagne-St-Emilion
1970 aantal: 12 bt ts à ms
No longer available -
#217Aloxe-Corton A.C. Philibert Moreau, Macon M.O. 1981 aantal: 12 bt
No longer available -
#141Sylvaner A.C. Alsace A. & R. Barrière Frères, Nuits
0 aantal: 7 bt beschadigde etiketten