#18Lot witte wijn
aantal: 11 bt
Rioja Crianza D.O. Bierzo Marquès de Murrieta (Ygay), Logroño
1981 aantal: 4 bt
Rioja Crianza D.O. Marquès de Murrieta (Ygay), Logroño
1982 aantal: 4 bt
Rioja D.O. Marquès de Murrieta (Ygay), Logroño
aantal: 1 bt onleesbaar etiket
Rueda D.O. Marquès de Riscal, Rueda
1986 aantal: 2 bt
No longer available -
#168Ch. Lyonnat-Lussac St-Emilion
1955 aantal: 5 bt 12047
No longer available -
#207Vintage Port
Real Companhia Velha, Vila Nova de Gaia M.O. 1985 aantal: 1 bt
No longer available -
#115Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Mille-Secousses A.C. Côtes de Bourg
aantal: 4 bt
Ch. la Fleur David A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1988 aantal: 4 bt
Ch. Haut Maurac Bellecour A.C. Médoc
M.C. 1986 aantal: 1 bt
Ch. Pontet-Clauzure A.C. St-Emilion grand cru
M.C.
aantal: 1 bt
Ch. Toutigeac A.C. Bordeaux
M.C. 2004 aantal: 1 bt
Ch. d’Esteau A.C. Haut-Médoc
M.C. 1986 aantal: 1 bt
No longer available -
#161Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm -
#189La Fleur d’Oc A.C. St-Emilion
M.B. 1979 aantal: 12 bt
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#407Ch. Villars A.C. Fronsac
M.C. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#211Ch. Poujeaux A.C. Moulis Cru grand bourgeois exceptionnel M.C. 1986 aantal: 5 bt
No longer available -
#420Johannisberger Klaus Riesling GG Deutscher Qualitätswein Rheingau V.D.P. Grosse Lage Prinz von Hessen, Johannisberg G.A. 2016 aantal: 6 bt
No longer available -
#241Ch. Monet A.C. Sauternes
M.C. 1991 aantal: 8 bt
No longer available -
#120Lot rode bordeaux
aantal: 3 mag.
Ch. Soudars A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2000 aantal: 1 mag.
Ch. Petit Bocq A.C. St-Estèphe
M.C. 2007 aantal: 1 mag.
Ch. Dutruch Grand Poujeaux A.C. Moulis Grand cru bourgeois exceptionnel M.C. 2008 aantal: 1 mag.