#60
Lot rode wijn
aantal: 11 bt Trentino Merlot D.O.C. Cantina Sociale d’Isira M.O. 1992 aantal: 1 bt Los Monteros D.O. Valencia Vino Tinto de Las Lomas M.O. 1998 aantal: 1 bt Chaberlay
Patriarche, Beaune M.O.
aantal: 4 bt Corbières A.C. Sat. F34370 M.O.
aantal: 5 bt
No longer available -
#366
Ch. Lamargue A.C. Costières de Nîmes M.A.G. & Bergengren, St-Gilles M.C. 1997 aantal: 12 bt 1 etiket manco, schade aan 1 etiket
No longer available -
#313
Ch. La Fleur de Gay A.C. Pomerol
M.C. 1990 aantal: 12 bt
No longer available -
#422
Ch. Duplessis A.C. Moulis-en-Médoc
M.C. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#396
Ch. Darius A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.K. 2004 aantal: 6 bt
No longer available -
#270
Ch. des Gondats A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.K. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#147
Marquis Duchêne Vin de table français Sélection Privée, La Bourse du Vin M.O. O.K. 0 aantal: 6 Mag.
No longer available -
#272
Ch. La Croix de St-Georges A.C. St-Georges-St-Emilion
M.C. 1986 aantal: 6 bt
No longer available -
#116
Lot rode bourgogne
aantal: 10 bt Beschadigde en ontbrekende etiketten.Corton La Vigne au Saint A.C. Grand cru Louis Latour, Beaune M.O. 1973 aantal: 8 bt Gevrey-Chambertin A.C. Louis Latour, Beaune M.O. 1973 aantal: 2 bt
No longer available -
#62
Lot rode wijn
aantal: 11 bt Bergerac Cuvée Jean Savinien Cyrano A.C. Delhaize, Bruxelles M.B. 1996 aantal: 2 bt Ch. Laulerie A.C. Bergerac Delhaize, Bruxelles M.B. 2005 aantal: 1 bt Ch. Bagatelle A.C. Bergerac
M.O. 2000 aantal: 1 bt Ch. Pique-Sègue A.C. Bergerac
M.C. 2003 aantal: 1 bt Ch. Le Vigneau A.C. Bergerac
M.P. 1998 aantal: 4 bt Duc de Castellac A.C. Bergerac
M.P. 2007 aantal: 1 bt Comte de Rezac A.C. Bergerac
M.O. 2005 aantal: 1 bt
No longer available -
#96
Lot rode bordeaux
M.O. 1971 aantal: 1 bt Ch. Guimberteau A.C. Lalande-de-Pomerol
M.O. 1975 aantal: 1 bt Lalande-de-Pomerol A.C. Lalande-de-Pomerol Turpin Frères & Riout, Bordeaux M.O. 1975 aantal: 1 bt Montagne-St-Emilion A.C. Ets Paul Kilh, Sarreguemines M.O. 1976 aantal: 2 bt Ch. La Baronnie A.C. Montagne-St-Em(..)
No longer available -
#268
Ch. Saint-Maurice A.C. Côtes du Rhône
M.C. 1986 aantal: 12 bt