Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Mooie grote, in zwart en kant geklede pop van kunststof, met draaiende ogen. Zonder merk.

Mooie grote, in zwart en kant geklede pop van kunststof, met draaiende ogen. Zonder merk.

Belle grande poupée en plastique vêtue de noir et de dentelle, avec des yeux qui tournent. Sans marque.
Online only
Dim. L. 88 cm
SKU: 2803220070.
Auction day: 28 March 2022 22:00
Catalogue #70
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #166

    “Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.

    “Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 36,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #292
    Mattel
    Period: 1993-1994

    Een lot bestaande uit een Barbiehuis (nog te assembleren) inclusief meubels en andere diverse toebehoren uit 1993, een barbie “white and gold dune buggy” uit 1994, zes barbiepoppen en vijf actionmanpoppen met diverse outfits. Gebruikssporen.

    Lot composé d'une maison Barbie (à monter) comprenant des meubles et autres accessoires divers de 1993, une Barbie "buggy des dunes blanc et or" de 1994, six poupées barbie et cinq action man dolls avec diverses tenues. traces d'utilisation.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #290

    Zeven kleine wollen karpetten, handgeknoopt: 5 Indo-Bidjar, 1 Pakistaanse Tabriz en 1 Nepalees.

    Sept carpettes en laine nouées main: cinq carpettes Indo-Bidjar, une carpette du Pakistan Tabriz et une carpette du Népal.”
    No longer available
    Online only
    Dim. ± 60 x 40 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #12

    Een geciseleerd geelkoperen eetketeltje met deksel. Houten handvaten en handvat. Helemaal versierd met guirlandes, personages en kalligrafie. Op drie pootjes. Midden-Oosten, omstreeks 1900.

    Une marmite en laiton ciselé avec couvercle. Poignées en bois et poignée du couvercle. Entièrement décorée de guirlandes, de caractères et de calligraphie. Sur trois pieds. Moyen-Orient, vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #296

    Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.
    No longer available
    Online only
    Dim. 113 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #6

    Een winters landschapje op marmer.

    Un paysage d'hiver sur marbre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #286

    Een olie-azijn, peper, zout en mosterdstelletje. Kleurloos glas in verzilverde houder.

    Un ensemble de vinaigre d'huile, de poivre, de sel et de moutarde. Verre incolore dans un support plaqué argent.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #2

    “Sint Antonius”. Een beeldje van terracotta. Enkele beschadigingen. XIXe eeuws (?).

    “Saint Antoine”. Une figurine en terre cuite. Quelques dégâts. XIXème siècle (?).
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #287

    Een album met postkaarten met als thema de Koninklijke familie, in het bijzonder m.b.t. Leopold III.

    Un album de cartes postales sur le thème de la famille royale, notamment en ce qui concerne Léopold III.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #243

    Twee opgezette meeuwen.

    Deux mouettes empaillées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 & 27 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #72
    A. Vansteenaeker

    “Een poort.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Une porte." Olivier sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 cm x 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #235
    Lescrauwaet

    “Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.

    Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only 28 Maart 2022

Op Maandag 28 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday March 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

28 March 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 March 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More