Other lots in this auction
-
#203
Twee designvazen van meerkleurig Muranoglas.
Deux vases design en verre de Murano multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 43 cm; b; 50 cmEstimate: € 25/35 -
#107
Een lot porselein, bestaande uit een Japans theepotje en zalfdoosje en een Chinees vaasje. Het tweede onderaan gemerkt.
Un lot de porcelaine, composé d'une théière et d'un coffret à onguent japonais et d'un vase chinois. Le second est marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 5, 8 & 10 cmEstimate: € 100/120 -
#55Norbert Benoit
“Fantasmagorie”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1985.
"Fantasmagorie". Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté 1985.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 63 cm x 48 cmEstimate: € 25/35 -
#171
Twee karaffen van glas. Een geslepen en een geblazen.
Deux carafes en verre. Une taillée et une soufflée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 43 cm - 28 cmEstimate: € 20/25 -
#226
Een machinaal geweven wollen loper.
Un chemin de table en laine tissée à la machine.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 394 x 78 cmEstimate: € 10/15 -
#145Royal Dux
“Jachthonden”. Een groep van geglazuurd porselein. Onderaan gemerkt. Staart gelijmd.
"Chiens de chasse". Un groupe de porcelaine émaillée. Marqué en bas. Queue collée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 100/120 -
#161
Een Javaans sierzwaard met gesculpteerde houten schede.
Un sabre décoratif javanais avec un fourreau en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 83 cmEstimate: € 100/120 -
#289Jos Martin
“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#7
Een meerkleurig kunststoffen reclamebeeld voor Johnnie Walker. Herstelling aan een been.
Une image publicitaire en plastique multicolore pour Johnnie Walker.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 35/45 -
#14Capodimonte
“Meisje met hondje”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Gemerkt.
"Fille au chien". Un groupe de biscuit multicolore. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#250Van Bavels (?)
“Boompje op de oever van een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Arbre au bord d'un lac. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 45 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#136
Een bruidsboeket achter bol glas. 1894.
Un bouquet de mariée derrière un verre bombé. 1894.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 20/25