#27Lot rode bourgogne
aantal: 10 bt
Chassagne-Montrachet Les Goujonnes A.C. René Lamy-Pillot, Chassagne M.P. 1973 aantal: 1 bt
Chassagne-Montrachet 1e Cru Les Morgeots A.C. René Lamy-Pillot, Chassagne M.P. 1976 aantal: 1 bt
Chassagne-Montrachet 1e Cru Clos Saint-Jean A.C. René Lamy-Pillot, Chassagne M.P. 1978 aantal: 1 bt
Saint-Aubin Les Argillliers A.C. René Lamy-Pillot, Chassagne M.P. 1978 aantal: 7 bt
No longer available -
#186Titolo D.O.C. Aglianico del Vulture Elena Fucci, Barile Basilicata M.O. 2010 aantal: 3 bt
No longer available -
#134Savigny-les-Beaune A.C. Lupé-Cholet, Nuits M.O. 1998 aantal: 12 bt
No longer available -
#140Pouilly-Fumé A.C. Jacques Marchand, Pouilly/Loire M.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#167Ch. Peybonhomme Les Tours A.C. 1e Côtes de Blaye Cru bourgeois M.C. 2000 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#8Lot rode wijn
aantal: 8 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Ch. des Fines Roches M.C. 1984 aantal: 2 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Ets. Brotte et Armenier M.C. 1978 aantal: 3 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Julien Bouchard à Beaune M.C. 1980 aantal: 3 bt
No longer available -
#62Ch. Pape Clément A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. 1992 aantal: 2 bt
No longer available -
#180Antologìa XXVII Mendoza 90% Malbec, 5% Petit Verdot & C.F. Rutina Wines, Mendoza M.O. 2009 aantal: 3 bt
No longer available -
#28Lot rode bourgogne
aantal: 12 bt
Santenay Les Charrons A.C.Santenay René Lamy-Pillot, Chassagne M.P. 1976 aantal: 6 bt
Bourgogne Passetoutgrains A.C.
René Lamy-Pillot, Chassagne M.P. 1978 aantal: 6 bt
No longer available -
#104Puligny-Montrachet 1e Cru Clos du Cailleret A.C. Monopole Dom. Jean Chartron, Puligny M.P. 1994 aantal: 7 bt
No longer available -
#175Margaret River Chardonnay Art Series Wine of Australia Leeuwin Estate, Withcliffe M.O. 2003 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#125Pouilly-Fumé A.C. André & Edmond Figeat, Pouilly s/Loire M.D. 1998 aantal: 7 bt