Other lots in this auction
-
#194
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé M.C. 1972 aantal: 2 bt vts, beschadigde etiketten
No longer available -
#217
Aloxe-Corton A.C. Philibert Moreau, Macon M.O. 1981 aantal: 12 bt
No longer available -
#438
Morey-St-Denis 1e Cru Clos des Ormes A.C. Georges Lignier & Fils, Morey M.O. O.D. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#477
Ch. Monbrun A.C. Pomerol
M.C. O.D. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
#131
Lot wijn
aantal: 4 bt Ch. Siran A.C. Margaux Cru bourgeois supérieur M.C. 1998 aantal: 1 bt Ch. Faurie de Souchard A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1978 aantal: 1 bt Ch. Pontac-Lynch A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 1981 aantal: 1 bt Champagne Brut Cuvée 2000
Charles Lafitte, Epernay M.O.
aantal: 1 bt
No longer available -
#115
Lot rode bourgogne
aantal: 10 bt Vuile en beschadigde etiketten, lage niveausGevrey-Chambertin A.C. Robert Thévenin, St-Romain
1966 aantal: 1 bt Côte de Beaune-Villages A.C. E. & D. Moingeon Frères, Beaune
aantal: 1 bt Bourgogne A.C.
1949 aantal: 1 bt Chambolle-Musigny A.C. Polis & Ryckelen
1961 aantal: 7 bt
No longer available -
#304
Pavillon Rouge du Ch. Margaux A.C. Margaux
M.C. 1989 aantal: 2 bt
No longer available -
#96
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt ts à msLa Croix des Vignes A.C. Lalande-de-Pomerol Cruse & Fils Frères, Bordeaux M.O. 1972 aantal: 3 bt Ch. Le Loup A.C. St-Emilion grand cru
M.O. 1971 aantal: 1 bt Ch. Guimberteau A.C. Lalande-de-Pomerol
M.O. 1975 aantal: 1 bt Lalande-de-Pomerol A.C. Lalande-de-Pomerol Turpin Frères & Riout, Bordeaux M.O. 1975 aantal: 1 bt Montagne-St-Emilion A.C. Ets Paul Kilh, Sarreguemines M.O. 1976 aantal: 2 bt Ch. La Baronnie A.C. Montagne-St-Em(..)
No longer available -
#28
Lot rode wijn
aantal: 8 bt Ch. de Môle A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.C. 1998 aantal: 3 bt Ch. Mouton A.C. Bordeaux Supérieur
M.O. 1985 aantal: 2 bt Ch. Lilian Ladouys A.C. St-Estèphe Cru bourgeois supérieur M.C. 2007 aantal: 1 bt Barolo D.O.C.G. Giacosa Leone & Figli, Neive M.O. 2006 aantal: 1 bt Le Petit Riche Sang Royal D.O. Alicante Beauchateau Réserve Numérotée M.O. 2006 aantal: 1 bt
No longer available -
#469
Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#121
Lot schuimwijn
aantal: 9 Champagne Première Cuvée Brut
Bruno Paillard, Reims M.O.
aantal: 1 bt Champagne Brut
Recamier, Urville M.O.
aantal: 1 bt Champagne Brut Koosjer Chalon, Epernay M.O.
aantal: 1 bt Champagne Brut
Billecart-Salmon, Mareuil-sur-Ay M.O.
aantal: 1 bt Champagne Brut
Billecart-Salmon, Mareuil-sur-Ay M.O.
aantal: 1 hbt Champagne Brut
Pommery, Reims M.O.
aantal: 2 bt Champagne Jerusalem Brut
Cumières, Epernay M.O.
aantal: 2 bt
No longer available -
#51
Lot rode wijn
aantal: 3 Mag. Ch. Cluzel A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. 1989 aantal: 1 Mag. Ch. Lassègue A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1993 aantal: 1 Mag. Les Romains Les Garrigues V.d.P. d’Oc Les Vignes des Deux Soleils, Combaillaux M.O. 1999 aantal: 1 Mag.
No longer available