Similar lots by type
-
#548Een paar gemberpotten van Chinees porselein met blauw en wit bloemendecor.
A pair of ginger jars made of Chinese porcelain with blue and white floral decoration.No longer availableDim. 29 x Ø 27 cmEstimate: € 150 / 200 -
#492“Spaanse danseres” & “ Deux Danseurs”. 2 porseleinen beeldjes. Herstelling aan de vingertje.
"Spanish dancer" & "Two Dancers". A lot of 2 porcelain figurines. Repair on the finger.No longer availableDim. H: 18 & 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#30Een 18 karaats geelgouden schakelarmband.
An 18 karat yellow gold link bracelet.No longer availableDim. 3,82 gEstimate: € 250 / 350 -
#237LimogesEen 110-delig servies van Limoges, L. Bernardaud & Co, Saint-Saens. Bestaande uit 14 platte borden, 14 diepe borden, 14 grote dessertborden, 14 kleine dessertborden, 14 grote ondertassen (1 met kleine schilferschade), 8 kleine ondertassen, 14 tassen, 8 kleine tassen, 1 koffiekan, 1 suikerpotje, 1 melkkannetje, 1 sauskom, 1 grote kom, 3 schalen en 2 terrines.
A 110-piece Limoges dinner set by L. Bernardaud & Co, Saint-Saens. Includes 14 dinner plates, 14 soup plates, 14 large dessert plates, 14 small dessert plates, 14 large saucers (1 with minor chip), 8 small saucers, 14 cups, 8 small cups, 1 coffee pot, 1 sugar bowl, 1 creamer, 1 gravy boat, 1 large bowl, 3 platters, and 2 tureens.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#631Een blauw-wit Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen. Onderaan gemerkt.
A blue and white Chinese porcelain tulip vase with 6 openings. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 150 / 200 -
#554Een lot van 12 diverse Netsuke beeldjes van mammoetivoor, walvis bot en porselein, Meji-periode.
A lot of 12 diverse Netsuke figurines made of mammoth ivory, whale bone, and porcelain, Meiji period.No longer availableDim. H: 6 cmEstimate: € 300 / 400 -
#523Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
A pair of ginger jars in Chinese porcelain with a blue on white decoration of auspicious symbols on a floral background.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#420Een 14 karaats geelgouden ketting bezet met fijne parels en met bijpassende armband.
A 14 karat yellow gold necklace set with fine pearls and matching bracelet.No longer availableDim. 8,83 gEstimate: € 250 / 350 -
#312Een porseleinen tabaksdoos met schuif en met floraal decor versierd. Onderaan gemonogrammeerd “MG” & “StCt”.
A porcelain tobacco box decorated with floral motifs and a sliding mechanism. Monogrammed "MG" & "StCt" at the bottom.No longer availableDim. 12 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#611“Geisha”. Een meerkleurig Satsuma porseleinen beeldje met verguld decor.
"Geisha". A multicolored Satsuma porcelain figurine with gilded decoration.No longer availableDim. 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#500Een 18 karaats geelgouden schakelarmband.
An 18 karat yellow gold link bracelet.No longer availableDim. 65,55 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#617Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.
A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#553Een groot Art-Nouveau schouwgarnituur bestaande uit een klok en twee kandelaars voor vijf kaarsen elk. Een decorvan bloemen en bladeren op een groene achtergrond.
A large Art Nouveau fireplace set consisting of a clock and two candle holders for five candles each. Decorated with flowers and leaves on a green background.No longer availableDim. h 90 cmEstimate: € 300 / 500 -
#573Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.
A large Chinese blue and white vase decorated with birds.No longer availableDim. h 78 cmEstimate: € 60 / 80 -
#380Een 18 karaats wit en geelgouden ring met de letter M.
An 18 karat white and yellow gold ring with the letter M.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 200 / 240 -
#637Een Chinees porseleinen kalebasvaas. Blauw-wit met landschappen in het decor.
A Chinese porcelain gourd vase. Blue and white with landscapes in the decoration.No longer availableDim. 37 x Ø 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#659Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.
A large 19th-century Delft blue porcelain bowl with floral motifs. Signs of restoration on the top edge.No longer availableDim. h 15 x Ø 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#587Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.
Cheval en porcelaine lourde à glaçure brune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#538Een Chinees porseleinen pagode in blauw en wit decor in vier niveaus.
A Chinese porcelain pagoda in blue and white decoration, in four levels.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 250 / 300 -
#100Genève Quartz Swiss MadeEen 18 karaats geelgouden dameshorloge met 18 karaats geelgouden polsband en een klein saffiertje.
An 18 karat yellow gold ladies' watch with an 18 karat yellow gold wristband and a small sapphire.No longer availableDim. 61,95 gEstimate: € 2500 / 2700 -
#390Twee paar 18 karaats geelgouden oorbellen.
Two pairs of 18 karat yellow gold earrings.No longer availableDim. 1,06 gEstimate: € 60 / 100 -
#399Een laat 19e eeuwse tête à tête, 8-delig in porselein, met handbeschilderd bloemenmotief en een lichtblauwe rand. Niet gemerkt. Met een herstelling aan de schenktuit van het theepotje.
A late 19th century tête-à-tête set, 8-piece in porcelain, hand-painted with floral motif and a light blue border. Not marked. Carries a repair to the spout of the teapot.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#647Een paar Chinese porseleinen vazen, blauw-wit met karakters en floraal decor.
A pair of Chinese porcelain vases, blue and white with characters and floral decoration.No longer availableDim. 36,5 x Ø 17 cmEstimate: € 150 / 200 -
#714Een vintage polychrome porseleinen groep van 2 pauwen. Italiaans werk.
A vintage polychrome porcelain group of 2 peacocks. Italian work.No longer availableDim. h 34 x l 35 x d 20 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#97Zeven diverse poppen, waarvan twee op staander.
Sept poupées différentes, dont deux sur socle.No longer availableDim. H:17-cmEstimate: € 140 / 200 -
#195Een rijkelijk gebeeldhouwd en geajoureerd paneel.
A richly carved and pierced panel.No longer availableDim. 184 x 184 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#40Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0,15 ct.
An 18kt white and yellow gold pendant set with one brilliant cut diamond of approximately 0.15 ct.No longer availableDim. 1,94 gEstimate: € 150 / 200 -
#439Frans Croes“Moeder en kind”. Een offset litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd 1990 en genummerd 32/150.
"Mother and child." An offset lithograph on paper. Signed, dated 1990, and numbered 32/150 outside the plate at the bottom.No longer availableDim. 54 x 54 cmEstimate: € 50 / 75 -
#202Gérard RoosenPeriod: Leuven 1869 - 1935“Nu au divan”, een schilderij, olieverf op doek, toegeschreven aan Gérard Roosen. Naamlabel achteraan. Beschadigde kader.
"Now at the divan", a painting, oil on canvas, attributed to Gérard Roosen. Name label on the back. Damaged frame.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 600 / 800 -
Holm SorensenEen handgeknoopt tapijt, een decor uit Pakistan.
Handmade woolen carpet. Pakistan.No longer availableDim. h 40 x Ø 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#83Württembergische MetallwarenfabrikEen lot van 2 verzilverd metalen flessenhouders van de Württembergische Metallwarenfabrik, WMF. De ene Art Nouveau en de andere Art Deco.
A lot of 2 silver-plated metal bottle holders from the Württembergische Metallwarenfabrik, WMF. One Art Nouveau and the other Art Deco.No longer availableDim. h 10 x Ø 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#117“Le Bonheur”. Een schouwklok in zamak met diverse ornamenten versierd, gesteund op klauwpoten. Bovenop het beeld naar Ernest Rancoulet.
"The Happiness". A mantel clock in zamak decorated with various ornaments, supported by claw feet. On top the statue by Ernest Rancoulet.No longer availableDim. 68,5 x 42 cmEstimate: € 150 / 250 -
#341Marc Sleen“De avonturen van Nero en Co”, een lot van 3 Nero albums met originele schets, gesigneerd door Marc Sleen. ‘De groene patreel’, Het knalgele koffertje’ en ‘De daverende Pitteleer’.
"The adventures of Nero and Co", a lot of 3 Nero albums with original sketch, signed by Marc Sleen. 'The green patreel', 'The bright yellow suitcase', and 'The resounding Pitteleer'.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#62Frans VantongerlooPeriod: 1882 - 1965“Zicht op Antwerpen van op Linkeroever”. Een gravure op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
"View of Antwerp from the Left Bank". An engraving on paper, signed outside the plate at the bottom.No longer availableDim. 30.5 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#417Val Saint LambertEen coupe van kleurloos kristal met vergulde monturen.
Une coupe de cristal incolore avec des montures plaquées or.No longer availableDim. Ø 23 en 31 cmEstimate: € 40 / 60

