#179
Ch. Villebout A.C. Montagne-St-Emilion Ets. J-P Moueix, Libourne M.F. O.K. 1979 aantal: 6 Bt. base neck
No longer available -
#191
Ch. Larose-Trintaudon A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1982 aantal: 4 Bt. vts
No longer available -
#147
Wachenheimer Domblick Spätlese Q.m.P. Rheinhessen Silvaner, Ruländer, Faber Jakob Gerhardt, Nierstein E.A. 1976 aantal: 6 Bt. beschadigde etiketten
No longer available -
#150
Ch. de Marsan A.C. Bordeaux
M.C. O.D. 1976 aantal: 10 Bt. bn à ts
No longer available -
#115
Ch. Bel Air Marquis d’Aligre A.C. Margaux Cru bourgeois supérieur exceptionnel M.C. 1971 aantal: 4 Bt. 1 ts, 2 ms, 1 ls
No longer available -
#152
Ch. Cardour A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. bn à ts
No longer available -
#99
Ch. Chauvin A.C. St-Emilion grand cru classé
1959 aantal: 4 Bt. ts, vage etiketten
No longer available -
#170
Ch. Tour des Termes A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. ts à ms, enkele capsules beschadigd
No longer available -
#88
Ch. de Ricaud A.C. Loupiac
M.C. 1927 aantal: 1 Bt. ms, schade aan etiket
No longer available -
#87
Porto Douro Vieille Réserve P. Evon, Villefranche
0 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#298
Ch. La Croix Chantecaille A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 Bt. neck
No longer available -
#296
Lot rode Bordeaux
1996 aantal: 6 Bt. Ch. Haut-Gourdet A.C. Bordeaux
M.C. 1996 aantal: 4 Bt. Ch. Les Ormes Sorbet A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1996 aantal: 2 Bt.