#382Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2008 aantal: 6 bt
No longer available -
#170Clos la Madeleine A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1970 aantal: 2 Mag. M.S.
No longer available -
#168Ch. Lyonnat-Lussac St-Emilion
1955 aantal: 5 bt 12047
No longer available -
#244Ch. Puyblanquet-Carrille A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1992 aantal: 7 bt
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#161Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm -
#377Fleur de Julius A.C. St-Julien
M.P. K. 2006 aantal: 11 bt
No longer available -
#308Ch. Haut-Mayne A.C. Sauternes
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#123Lot bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Hauterive A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1986 aantal: 1 bt
Ch. Haut Barradieu A.C. St-Estèphe
M.C. 1986 aantal: 1 bt
Ch. Le Tertre de Tuquet A.C. Bordeaux
M.B. 1987 aantal: 1 bt
Réserve La Croix-Beaucourt A.C. Médoc
M.B. 1988 aantal: 1 bt
Ch. Lalande A.C. Bordeaux
M.C. 1988 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Blanc Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Bel-Air A.C. Graves
M.C.(..)
No longer available -
#295Ch. Croque-Michotte A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. K. 1998 aantal: 7 bt
No longer available -
#327Pouilly-Fumé Les Fines Caillottes A.C.
Jean Pabiot & Fils, Pouilly M.O. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#169Burmester Porto Vintage Bottled 1965 J.W. Burmester & Ca Lda, Oporto M.O. 1963 aantal: 1 bt