#258
Ch. Lafite-Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 8 bt
No longer available -
#357
Ch. Cantegrive A.C. Côtes de Castillon
M.C. O.K. 1996 aantal: 6 Mag. Individuele kistjes
No longer available -
#37
Lot rode wijn
aantal: 11 bt Trentino Merlot D.O.C. Cantina Sociale d’Isira M.O. 1992 aantal: 1 bt Los Monteros D.O. Valencia Vino Tinto de Las Lomas M.O. 1998 aantal: 1 bt Chaberlay
Patriarche, Beaune M.O.
aantal: 4 bt Corbières A.C. Sat. F34370 M.O.
aantal: 5 bt
No longer available -
#261
Clos de Tart A.C. Grand cru Monopole Mommessin, Morey M.D. 1985 aantal: 1 bt 3,5 cm
No longer available -
#318
Bienvenues-Batard-Montrachet A.C. Grand cru Carillon Louis & Fils, Puligny M.P. 1990 aantal: 8 bt
No longer available -
#271
Ch. Le Manoir A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. O.D. 1988 aantal: 6 bt
No longer available -
#49
Lot rode bordeaux
aantal: 5 bt Ch. Richet A.C. Margaux
1926 aantal: 1 bt tsCh. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé
1934 aantal: 1 bt ms, etiket vuil en beschadigdMouton Cadet A.C. Médoc (sic)
1943 aantal: 1 bt ts, etiket vuil en beschadigdCh. Duhart-Milon A.C. Pauillac 4e grand cru classé
1959 aantal: 1 bt msCh. L’Angélus A.C. St-Emilion grand cru classé
19** aantal: 1 bt ms
No longer available -
#242
Ch. Sainte-Barbe A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 10 bt
No longer available -
#7
Lot witte wijn
aantal: 10 bt Chardonnay San Juan, Argentina Finca Las Moras, San Juan M.O. 2004 aantal: 5 bt Sauvignon Reserve California Ernest & Julio Gallo, Modesto Ca M.O. 1989 aantal: 1 bt Malvasia Semidulce D.O. Lanzarote El Grifo S.A., Canarias M.O. 1996 aantal: 1 bt Chardonnay Swaai Wine of Origin Western Cape Swinging South African White Wine M.O. 2005 aantal: 1 bt Coastal Chardonnay Central Coast Robert Mondavi Winery, Oakville Ca M.O. 1997 aantal: 1 bt Viña(..)
No longer available -
#355
Ch. Mazeris A.C. Canon-Fronsac
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#401
Volnay 1e Cru Caillerets A.C. Dom. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 2000 aantal: 5 bt
No longer available -
#378
Montrachet A.C. Grand cru Dom. Marc Colin & Fils, St-Aubin M.P. 1997 aantal: 1 bt