Similar lots by type
-
#45Een paar messingen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Paire de bougeoirs en laiton de style baroque, montés en lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 50 -
#93Een paar aardwerken jardinières met Delftse decors.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 24 cm -
#102Een ronde messingen milieu-de-table.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cm -
#94Drie meerkleurig porseleinen pierrots.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14; 20 & 29 cm -
#109Een majolica fruitschaal met een meerkleurig decor van de zon en citroenen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
#105Een parasol met kunststoffen handvat in de vorm van een pierrot.
Une ombrelle avec une poignée en plastique représentant un pierrot.No longer availableOnline onlyDim. l: 75 cm -
#104Een paar art nouveau siervaasjes van monochroom wit biscuit.
Une paire de vases décoratifs Art Nouveau en biscuit blanc monochrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cm -
#108Een recente sierschotel en een terrine van Chinees porselein met een meerkleurig decosr van pauwen en bloemen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
#96CanonZoom lens fd 70-150mm 1/45. In etui.
No longer availableOnline onlyDim. l: 20 cm -
#110Een oude schoenspanner.
Un vieil embauchoir.No longer availableOnline onlyDim. l: 34 cm -
#98Een messingen blaker.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12 cm -
#115Een lot van drie oude asbakken, waarbij één van aardewerk, één van gietijzer en één van bakeliet.
No longer availableOnline only -
#92Een nest of tables met getorste poten. Eén tafeltje manco, één licht beschadigd
Un nid de tables aux pieds torsads. Une table manquante, une légèrement endommagée.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 45 cm -
#99Een karafje van geslepen kleurloos kristal.
Une carafe en cristal taillé incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
#113Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#107Een messingen wijnmeter.
Une mesure à vin en laiton.No longer availableOnline only -
#97Een kleine messingen wierrookbrander.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm -
#114Gerold PorzellanEen trommelaar van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cm -
#100Een aardewerken siervaas in barokke stijl, gedecoreerd met scènes in reliëf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm -
#116“Beethoven” & “Mozart”. Twee zamaken bustes naar ontwerp van Piedboeuf. Op marmeren sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cm -
#51Een Japans porseleinen theeservies met meerkleurig decor van een reiger aan de waterkant. 12 kopjes en ondertasjes, een serveerschotel, 12 gebakbordjes (3 beschadigd), theepot (deksel manco), suikerpot, kommetje en melkkannetje.
Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.No longer availableOnline only -
#106Een grote Chinese waaier.
Un grand éventail chinois.No longer availableOnline onlyDim. l: 76 cm -
#95Een goudkleurig porseleinen olifantje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cm -
#101M. CoppensPeriod: 18895-1975“Moeder en kind”. Een art deco bas-reliëf van plaaster. Gesigneerd.
Mère et enfant . Bas-relief art déco en plâtre. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 32 cm
Other lots in this auction
-
#30René ErnestPeriod: 1875 - 1912“Herculus”. Een teke ing, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1911.
No longer availableOnline onlyDim. 37 x 36 cm -
#4Een siercoupe van oranje glas op een zamakken voet in de vorm van bladeren en bloemen. Coupe gebarsten. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 27 cm; h: 25 cm -
#32J. VerheesEen landschapje en een hoevezicht, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 18 x 13 cm -
#44Een messingen schouwklokje met perptuümmechanisme.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
#75Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 20 cm -
#16Van den Abeele“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cm -
#21“Vrouwelijke naakt”. Een litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Nu féminin . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 31,5 x 21,5 cm -
#36“Landschap met hooischoven en molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 48 x 58 cm -
#69“Monnik met vogeltje”. Een houten beeldhouwwerk. Gemonogrammeerd.
Moine avec oiseau . Une sculpture en bois. Monogrammée.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#111Een groot lot varia waaronder borden, beeldjes, vazen en theetassen en ondertassen van eierschaal en een grote asbak. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#65Een lot van zeven verschillende groepjes van meerkleurig en verguld porselein. Parasolletje beschadigd.
Un lot de sept groupes différents de porcelaine multicolore et dorée. Ombrelle endommagée.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 20 cm -
#12Een set van vijf in elkaar passende kommen van Europees porselein met blauw op wit bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 13 x 13 - 21 x 21 cm

