Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Musicerende Sater’, een gepatinneerd bronzen beeldje. Niet gemerkt.
‘Musicerende Sater’, een gepatinneerd bronzen beeldje. Niet gemerkt.

‘Musicerende Sater’, een gepatineerd bronzen beeldje. Niet gemerkt.

'Music-playing Satyr', a patinated bronze figurine. Unmarked.
Dim. Hoogte 28 cm
SKU: 3009250437.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #437
Estimate: € 170 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #497

    ‘Moeder met kind’, een donker gepatinneerd houten beeld.

    'Mother with Child', a dark patinated wooden sculpture.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #389
    Elie Van Damme

    ‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.

    'Sitting Girl', a terracotta Amphora figurine by Elie Van Damme. Marked; N°12, AMPHORA.
    No longer available
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #168

    ‘Wandelende panter’, een gepatinneerd bronzen beeld. Naar Rembrandt Bugatti.

    'Walking panther', a patinated bronze sculpture. After Rembrandt Bugatti.
    No longer available
    Dim. H 18, L 49 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #95
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Een porseleinen beeldje van een dame, gemerkt Volkstedt-Rudolstadt, merkteken van de periode 1915 - 1934.

    A porcelain figurine of a lady, marked Volkstedt-Rudolstadt, dating from the period 1915 - 1934.
    No longer available
    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #399
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #211

    ‘Herdersjongen met mand’, een massief houten beeld.

    ‘Shepherd Boy with Basket’, a solid wooden sculpture.
    No longer available
    Dim. Hoogte 114 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #511

    ‘Tekkel’, een gepatineerd terracotta beeld van een hond op ware grootte. Niet gemerkt.

    'Dachshund', a weathered terracotta statue of a life-size dog. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #290

    Een gietijzeren spaarpot gebaseerd op de hond van ‘His Masters Voice’.

    A cast iron piggy bank based on the dog from 'His Master's Voice'.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #387

    ‘Gekroonde leeuw, een gietijzeren beeldje met mooie roestpatina. Niet gemerkt.

    'Crowned lion, a cast iron statuette with a beautiful rust patina. Not marked.'
    No longer available
    Dim. Hoogte 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #310

    Een paar polychrome houten beeldjes, Indonesische oorsprong.

    A set of two polychrome wooden figurines, of Indonesian origin.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #178

    Liggende haas’, een gepatinneerd bronzen beeld. Niet getekend.

    ‘Lying hare’, a patinated bronze sculpture. Not signed.
    No longer available
    Dim. H 35, L 60 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #203
    Carpie

    ‘Verliefd zwerverskoppel’, en Capodimonte groep van biscuit. Getekend Carpie. Klein beetje schade aan de blaadjes.

    'Infatuated wandering couple', and Capo Di Monte group in biscuit. Signed; Carpie. Small damage to the leaves.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #627

    Een bronzen hanglamp met albasten coupe en drie roosvormige glazen blakers.

    A bronze pendant lamp with an alabaster bowl and three rose-shaped glass candle holders.
    No longer available
    Dim. Hoogte 70, Ø 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #125

    Een denkende haas ten halve lijve, gietijzer met roestpatina. Niet gemerkt.

    A thinking hare half-length, cast iron with rust patina. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #115

    ‘Konijn met een bos bloemen’, een gietijzeren beeldje met roestpatine. Niet gemerkt.

    'Rabbit with a bouquet of flowers', a cast iron statue with rust patina. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #461
    Rene Gregoire

    ‘Edeldame met verenhoed’, een buste van gepatinneerd brons. Getekend R. Gregoire.

    "Noble lady with feathered hat", a bust in patinated bronze. Signed R. Gregoire.
    No longer available
    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #628

    Een bronzen tafellampenvoet in rococo stijl.

    A bronze table lamp stand in rococo style.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #295

    Een messingen stoeltje met rood fluwelen bekleding. Hollywood Regency stijl.

    A brass chair with red velvet upholstery. Hollywood Regency style.
    No longer available
    Dim. H 109, B 37, D 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #265
    Belpair

    ‘Kinderhoofd’, een plaasteren beeldje. Getekend; Belpair.

    'Child's Head', a plaster sculpture. Signed: Belpair.
    No longer available
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #148

    ‘Piëta’, een massief houten scupltuur in Renaissancestijl.

    ‘Pieta’, a solid wood sculpture in Renaissance style.
    No longer available
    Dim. Hoogte 89 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #398
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #513

    ‘Varken met hoed’, een gietijzeren beeld met mooie roestpatine. Niet gemerkt.

    "Pig with hat", a cast iron sculpture with a beautiful rust patina. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #151
    Vincenzo Cinque

    “Visser met pijp en kruikje”, een bronzen buste op marmeren voet, gesigneerd Vincenzo Cinque.

    "Fisherman with Pipe and Jug," a bronze bust on a marble base, signed by Vincenzo Cinque.
    No longer available
    Dim. Hoogte 43 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #595

    Een bronzen kandelaar in Empire-stijl voor 3 kaarsen.

    A bronze Empire-style candlestick for 3 candles.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #536

    Een lot van 4 houten wheelback Windsor stoelen.

    A set of 4 wooden wheelback Windsor chairs.
    No longer available
    Dim. H 90, B 44, D 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #547

    Een lot van twee schalen en een grote kom van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Frans en Portugees, vermoedelijk 18e eeuw.

    A lot of two bowls and a large bowl of multi-colored glazed earthenware. French and Portuguese, likely 18th century.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #469
    Mady Lemaire

    “La Machine.” Litho op papier. Genummerd 1/10. Gesigneerd buiten de plaat.

    "The Machine." Lithograph on paper. Numbered 1/10. Signed outside of the plate.
    No longer available
    Dim. 36 x 146 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #446
    Niels Thorso

    Een vintage barkast ontworpen door Niels J. Thorso, Denmark, in de jaren 60 van de vorige eeuw.

    A vintage bar cabinet designed by Niels J. Thorso, Denmark, in the 1960s.
    No longer available
    Dim. 132 x 122 x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #53
    Uderzo en Goscinny

    - Astérix aux Jeux Olympiques. Ed. du Lombard 1966 (C° Dargaud 1968, DL 3°/1968). Zeer goede staat. - Astérix et le Chaudron. Ed. Dargaud 1969 (C° Dargaud 1969, DL 1°/1969). Goede staat (pagina's komen stilaan los, naam op titelblad). - Astérix en Hispanie. Ed. du Lombard 1966 (C° Dargaud 1969, DL 4°/1969). Zeer goede kaft, matige staat (pagina's komen stilaan los, naam op titelblad). - Le Domaine des Dieux. Ed. Dargaud 1971 (C° Dargaud Canada 1971, DL 1°/1979). Zeer goede staat, Uitgegeven in (..)

    - Asterix at the Olympic Games. Ed. du Lombard 1966 (Publ. Dargaud 1968, DL 3rd/1968). Very good condition. - Asterix and the Cauldron. Ed. Dargaud 1969 (Publ. Dargaud 1969, DL 1st/1969). Good condition (pages starting to detach, name on title page). - Asterix in Spain. Ed. du Lombard 1966 (Publ. Dargaud 1969, DL 4th/1969). Very good cover, fair condition (pages starting to detach, name on title page). - The Mansions of the Gods. Ed. Dargaud 1971 (Publ. Dargaud Canada 1971, DL 1st/1979). Very(..)
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #349
    Edgard Farasyn

    ‘Rotskust’. Olieverfstudie op paneel. Getekend; Edg. Farsyn.

    ‘Rocky Coast’, oil paint study on panel. Signed; Edg. Farsyn.
    No longer available
    Dim. 24.5/32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #546

    Een massief houten commode met gefineerde fronten. 2 deuren en 1 lade voorzien voor bestek.

    A solid wooden chest of drawers with veneered fronts. 2 doors and 1 drawer provided for cutlery.
    No longer available
    Dim. 102 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #209
    Frans Van Immerseel
    Period: 1909 - 1978

    “Sint Joris en de draak”, glas in lood, gesigneerd.

    "Saint George and the Dragon", stained glass, signed.
    No longer available
    Dim. 52 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #155
    Jaeger-LeCoultre, Swiss Made

    Een ovaal tafelklokje van deels verguld metaal, zichtbaar uurwerk. Gemerkt op kast en werk. Af te stellen.

    An oval table clock of partly gilded metal, visible movement. Marked on case and movement. Adjustable.
    No longer available
    Dim. h 14 x b 12 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #220

    Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van 0,55 ct. ESI1.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.55 ct. ESI1.
    No longer available
    Dim. 5,6 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #384

    ‘Heidezicht’. Olieverf op doek. Onleesbaar getekend.

    'Heidezicht', oil on canvas. Signed illegibly.
    No longer available
    Dim. 75-90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #444

    ‘Composizione N°77’, olieverf op doek. Getekend; Niko. Op de rug; Kessanlis Niko, composizione, N°77.

    'Composition No. 77', oil on canvas. Signed; Niko. On the back; Kessanlis Niko, composition, No. 77.
    No longer available
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

Veiling volledig - 650 loten verwacht. Tentoonstelling op 26 & 27 September van 10.00 tot 17.00.

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More