Similar lots by type
-
#85
Een 18 karaats geel gouden hanger, bezet met putti in reliëf van bloedkoraal naar Grieks voorbeeld.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un putto en relief en corail rouge d’après les classiques.No longer availableDim. 10,42 gEstimate: € 200/300 -
#255
Vier verschillende horloges van roestvrij staal.
Quatre montres diverses en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#416Meissen
Een gedeelte servies van meerkleurig porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en een vergulde bies op de rand. Bestaande uit vier ovale en twee ronde schotels en zeventien borden. Gemerkt met gekruiste zwaarden.
Partie de service en porcelaine polychrome décoré de fleurs peintes à la main et une bordure dorée sur l’aile. Comprenant quatre plats ovales et deux ronds et dix-sept assiettes. Marque avec épées croisées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#10
Een zilveren schakelarmband met hanger bezet met een munt van Leopold II een paar broches, ring en kettingen eveneens van zilver bezet met markasiet en half edelstenen.
Bracelet à maillons en argent et pendentif serti d’une pièce de cinq francs du XIXe siècle, une paire de broches, une bague et des chaînes en argent serties de marcassite et des pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 225 gEstimate: € 100/150 -
#402
Een lot porselein en biscuit bestaande uit twee Brusselse hoornvaasjes, vier beeldjes, een parfumflesje, twee kopjes en een kan van lusterware.
Lot de porcelaines et de biscuit comprenant deux cornets de Bruxelles, quatre statuettes, un flacon à parfum, deux tasses et une verseuse en lusterware.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#426
Een gedeelte servies van meerkleurig porselein met een turkooize vleugel, gouden biezen en een handgeschilderd bloemendecor op het plat. Bestaande uit 26 platte borden, 10 soepborden, 12 dessertborden, 5 ovale en 3 ronde schotels in diverse formaten, een coupe op hoge voet, een terrine en twee sauskommen.
Partie de service en porcelaine polychrome. Ailes turquoises, bordures dorées et décor de fleurs peintes à la main sur le creux. Comprenant 26 assiettes plates, 10 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 5 plats ovales et 3 ronds de différentes tailles, une coupe à piédouche, une terrine et deux saucières.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#787
Een lot meerkleurig porselein bestaande uit kopjes en borden in diverse uitvoeringen en stijlen. O.a. gemerkt Royal Copenhagen en Royal Albert.
Lot de porcelaine polychrome comprenant des tasses et des assiettes diverses. Dont Royal Copenhagen et Royal Albert.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#135
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au camée.No longer availableDim. 21,70 gEstimate: € 350/450 -
#70
Twee 18 karaats geel gouden hangers bezet met malachiet.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct sertis de malachite.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#115
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt met voorstelling van een wapenschild.
Chaîne en or jaune 1 t et pendentif serti d’une pièce de monnaie à l’armorie.No longer availableDim. 14,13 gEstimate: € 250/350 -
#406
Een visservies van crèmekleurig Duits porselein met diverse afbeeldingen van veelkleurige vissen. Op de vleugel een schubbenmotief in reliëf. Twaalf borden, een langwerpige schotel, een terrine en een sauskom. Onderaan gemerkt Thomas en R. Marktredwitz 1953-1960.
Service à poisson en porcelaine allemande décorée de différents poissons sur fond crème. Aile à motif aux écailles en relief. Douze assiettes, un plat oblong, une terrine et une saucière. Marque sous les bases: Thomas et R. Marktredwitz. 1953-1960.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#5
Een groot lot fantasiejuwelen allerlei, één doosje met vooral oorbellen en een Samsonite koffertje met verschillende halssnoeren. We voegen er een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot en een hanger en een ring van 9 karaat aan toe.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont une boîte contenant surtout des boucles d’oreilles et un coffret Samsonite contenant des colliers. Nous ajoutons un collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct et un pendentif et une bague de 9 ct.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#315
Een 18 karaats geel gouden fijne armband bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. (te herstellen).
Bracelet fin en or jaune 18 ct serti de saphirs ayant un poids total de ± 1,40 ct. A réparer.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 200/300 -
#798
Een lot porselein in Louis-Philippestijl bestaande uit een roompot, een melkkannetje, een kom, vier kopjes en negen onderschoteltjes en versierd met een sober handgeschilderde bloemendecor, vergulde details en spreuken over vriendschap. Haarscheur in de melkkan.
Lot de porcelaines de style Louis-Philippe comprenant un crémier, un pot à lait, un bol, quatre tasses et neuf soucoupes. Décor sobre de fleurs peintes à la main, détails dorés aux proverbes sur l’amitié. Pot à lait à cheveu.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#793
Twee gedeeltelijke serviezen van meerkleurig porselein waarvan één Chinees en één met Chinese inspiraties en gemerkt Limoges.
Deux parties de services en porcelaine polychrome dont un chinois et un d’inspiration chinois avec une marque de Limoges.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#125
Een 14 karaats geel gouden broche bezet met parels. Omstreeks 1950.
Broche en or jaune 14 ct sertie de perles. Vers 1950.No longer availableDim. 17,95 gEstimate: € 250/300 -
#140
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Montre de poche en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto : 25,67 gEstimate: € 200/300 -
#160
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. XIXde eeuws.
Pendentif en or jaune 18 ct et pendentif serti de diamants de taille ancienne avec un poids total de ± 0,30 ct. XIXe siècle.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 150/250 -
#791
Een porseleinen servies , versierd met een sober meerkleurig bloemendecor en gouden biezen. Bestaande uit een terrine, een groenteschaal, twee lage en één hoge coupe, twee sauskommen, vijf ovale en één ronde presenteerschaal, zesendertig platte borden, twaalf diepe borden en tien dessertborden.
Service en porcelaine décoré sobrement de fleurs et de bordures dorées. Comprenant une terrine, un légumier, deux coupes basses et une coupe haute, deux saucières, cinq présentoirs ovales et un rond, trente-six assiettes plates, douze creuses et dix à dessert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#622
Een lot van tien ronde bain-marieschotels van meerkleurig Chinees porselein. We voegen er een bijbehorende ovale schotel aan toe.
Lot de 10 plats à bain-marie en porcelaine de Chine polychrome. Nous ajoutons un plat ovale semblable.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 200/240 -
#56
Een tête-à-tête van wit en verguld porselein, versierd met de keizerlijke adelaar en kevers. Theepot, suikerpot (dekselknop hersteld), melkpot, twee kopjes en schoteltjes en het dienblad. Onderaan gemerkt: Manufacture Impériale de Sèvres.
Tête-à-tête en porcelaine bleue et dorée décoré d’aigles impériaux et d’insectes. Théière, sucrier (fretel recollé), pot à lait, deux tasses et soucoupes et présentoir. Marque sous la base: Manufacture Impériale de Sèvres.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#145
Een 18 karaats geel gouden broche of hanger met voorstelling van werken aan een Chinese totempaal.
Broche en or jaune 18 ct et pendentif représentant la construction d’une sorte de totem.No longer availableDim. 19,70 gEstimate: € 400/500 -
#40
Een 18 karaats geel gouden trouwring.
Alliance en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 80/130 -
#130D.R.G.M.
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met gouden polsband.
Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en or.No longer availableDim. bruto: 24,34 gEstimate: € 350/450
Other lots in this auction
-
#615Armand Marseille
Pop. Blauwe ogen, open mond. Letsels. Omstreeks 1900. Gemerkt.
Poupée. Yeux bleus, bouche ouverte. Dégâts. Vers 1900. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#424T. Girtin
“Paar landschappen met hoeves”. Olieverf op paneel. Dragen een handtekening. Begin XIXde eeuw. Verfophogingen.
“Paire de paysages aux fermes”. Huile sur panneau. Portent une signature. Début du XIXe siècle. Elévations de peinture.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 240/360 -
#401
Een kat van meerkleurig porselein, met glazen oogjes. Onderaan gesigneerd ‘Wallanders’(?) Kleine schilfers aan het oor. XIXe eeuw.
Chat en porcelaine polychrome aux yeux en verre. Marque sous la base: Wallanders (?). Petits éclats à une oreille. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#302M. Kekebos
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#193Mathurin Moreau
“Cupido”. Bronzen beeld. Gesigneerd.
“Cupidon”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. H 26 cmEstimate: € 600/650 -
#750DEP.
Pop. Hoofdje in porselein. Werk van Jumeau. Halfopen, geprononceerd mondje met vier tanden. Blauwe slaapoogjes, halfvolle wimpers. Rond 1900.
Poupée. Tête en porcelaine. Travail de Jumeau. Bouche mi-ouverte et prononcée avec quatre dents. Yeux dormeurs bleus, cils mi-pleins. Vers 1900.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 100/140 -
#7
Een lot diverse apothekerspotten van glas en aardewerk. We voegen er een aardewerken kruikje en een bronzen trofeetje aan toe.
Lot de pots de pharmacie en verre et en faïence. Nous ajoutons une petite cruche en faïence et un trophée en bronze.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#560Max Handwerck, Germany 3
Pop. Bruine slaapogen, open mond met vier tanden. Omstreeks 1900. Gemerkt.
Poupée. Yeux dormeurs bruns, bouche ouverte à quatre dents. Vers 1900. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#213
Een art deco vaas van Booms glas.
Vase art déco en verre de Boom.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 240/360 -
#820Unica Belgium
Drie poppen.
Trois poupées.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#158
Een gefossiliseerd boom-segment.
Segment d’un arbre fossilisé.No longer availableDim. 47 x 35 cmEstimate: € 120/140 -
#303de Vianne
Een lamp van glaspasta met een reliëfdecor van druivenranken naar voorbeeld uit de art nouveau. Gemerkt.
Lampe en pâte de verre à décor de grappes de raisin en relief dans le style art nouveau. Avec marque.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240