Similar lots by type
-
#3Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#86Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.
Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#193Een schaal van geblazen glas met gekleurde vlekken. Onderaan gemerkt ‘HR’.
Un plat en verre soufflé aux taches de couleurs. Marque sous la base: ‘HR’.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#368Twee Madonna’s met kind van was onder stolp. Beide met barst.
Deux Vierges à l’Enfant en cire sous cloches en verre. Tout deux avec craquelure.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 & 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#61Een groene aardewerken vaas met een decor van takken en spelende kinderen.
Vase en faïence verte à décor de branches et d’enfants jouant.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#384“Moede gods van de tederheid”. Een achterglasschildering met bladgoud, naar voorbeeld van een Russisch icoon.
”Vierge à l’Enfant”. Une peinture sous-verre, feuille d’or. D’après une icône russe.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 35 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#230Een geborsteld stalen moderne tafellamp.
Une lampe moderne en acier brossé.No longer availableOnline onlyDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 40 -
#391Een grote steenfractie met zes fossielen van zeeschaaldieren.
Grand morceau de pierre contenant six fossiles de coquilles.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#383Jean MoisyPeriod: 1714 - 1782Een pendule van hout en verguld brons in rococostijl. De wijzerplaat met geëmailleerde cijfers op verguld messing. Later bekleed met blauw kunstleder. Bovenkant manco. Met slinger en sleutel.
Une pendule en bois et bronze doré, sryle Rococo. Le cadran est en laiton doré, les chiffres en émail. Le revêtement a été ajouté ultérieurement, du cuir simili bleu. La partie supérieure est manquante. Avec balancier et clé.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 36 cmEstimate: € 300 / 500 -
#192“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).No longer availableOnline onlyDim. 58 x 93 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#56Een porseleinen jardinière met een handgeschilderd decor van bloemen en wapenschilden. Niet gemerkt. Op houten sokkel.
Jardinière en porcelaine à décor de fleurs et d’armoiries peint à la main. Sans marques, sur socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#62Een siervaas van geslepen paars en kleurloos kristal op voet.
Vase décoratif en cristal taillé partiellement coloré mauve dans la masse. Sur piédouche.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 6040 / 80 -
#338Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.
Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#283Een lot van drie borden van meerkleurig Aziatisch porselein, waarbij één van Canton porselein, één met personages en een Japans bord met een decor van Geisha’s in een landschap. Het laatste onderaan gemerkt.
Un lot de trois assiettes en porcelaine asiatique dont une en porcelaine de Canton, une avec décoration de personnages et une assiette japonaise à décor de geishas dans un paysage.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#168Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.
”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#49“Le donjon de Namur en 1740”. Krijttekening op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Le donjon de Namur en 1740”. Un dessin de craie sur papier. Illisiblemont signé.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#10Verrekijker in lederen etui.
Jumelles dans l’étui en cuir.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#351Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in cartouches. Onderaan met stempel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome au décor de personnages en cartouche.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 120

