Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
Naaitafeltje van wortelhout in Queen Ann-stijl. Kleine manco’s. XIXde eeuw.

Naaitafeltje van wortelhout in Queen Ann-stijl. Kleine manco’s. XIXde eeuw.

Table à ouvrage en ronce de style Queen Ann. Petits manquants. XIXe siècle.
SKU: 2508150646.
Category: Uncategorized.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 100 / 140
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #751
    Salvador Dali
    Period: 1904-1989

    “Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.

    “Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 1000 / 1250
  • #726

    Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.

    Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.
    Dim. H. 162 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #536

    Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.

    Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.
    Estimate: € 200 / 300
  • #368
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    “Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.

    “Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #310

    Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.

    Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.
    Dim. 6,05 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #405

    Een halllamp van koper en kristal.

    Lampe de vestibule en cuivre et cristal.
    Estimate: € 80 / 100
  • #714

    Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.

    Masque allongée en bois. Travail africain.
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #17

    Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.

    Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.
    Estimate: € 120 / 180
  • #393

    Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.

    Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.
    Dim. H. 74 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #748

    “Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.

    “Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #348

    Mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.

    Armoire à deux corps en acajou. Le dessus à un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.
    Dim. H. 158 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #135

    Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.

    Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.
    Estimate: € 300 / 400
  • #738

    Een paar gedraaide messingen kandelaars.

    Paire de candélabres en laiton tourné.
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #752

    Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.

    Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.
    Estimate: € 50 / 80
  • #756

    Eikenhouten gatelegtafel met gedraaide poten. XIXde eeuw.

    Table gateleg en chêne à pieds tournés. XIXe siècle.
    Estimate: € 200 / 300
  • #736

    Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.

    Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.
    Estimate: € 80 / 100
  • #300
    Bulgari

    Een roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).

    Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #8

    Een halllantaarn van verguld brons.

    Lanterne de vestibule en bronze doré.
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #19

    Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.

    Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.
    Estimate: € 120 / 200
  • #388

    Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.

    Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.
    Dim. H. 92 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #55

    Een halssnoer en oorbellen van citrine.

    Collier et boucles d’oreilles en citrine.
    Estimate: € 150 / 250
  • #741
    Henri Gauquier

    “Fac et spera.” Een bronzen beeld.

    “Fac et spera”. Sculpture en bronze.
    Estimate: € 450 / 500
  • #315

    Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.

    Collier en or jaune 18 ct serti de perles.
    Dim. 7,09 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #9

    Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.

    Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.
    Dim. H.34 cm
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #485

    Een ivoren beeldje van een visser met een net. Onderaan gemerkt. Japans werk, omstreeks 1900.

    Sculpture en ivoire représentant un pêcheur au filet. Marque sous la base. Travail japonais, vers 1900.
    Dim. H. 7 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #341

    Een grote schotel van gedreven rood koper. Arabisch werk.

    Grand plat en cuivre rouge repoussé. Travail arabe.
    Dim. Ø: 96 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #533
    Melody in motion

    Een schouwklokje van meerkleurig biscuit in de vorm van een schommelende pijproker naast een staande klok. Achteraan gemerkt.

    Pendule en biscuit polychrome formée par un fumeur de pipe sur un balançoire à côté d’une horloge de vestibule. Marque au verso.
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #228

    Een gevarieerd lot meerkleurig porselein, aardewerk en biscuit, bestaande uit heiligenbeeldjes, figuurtjes, enz.

    Lot varié de porcelaines, de faïences et de biscuits comprenant des statuettes sacrées, des figurines etc.
    Estimate: € 90 / 120
  • #87

    “Meisje met hoed”. Een beeldje van meerkleurig geglazuurd porselein. Italiaans werk.

    “Fille au chapeau”. Statuette en porcelaine polychrome. Travail italien.
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #198
    Boch Frères Keramis

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een decor van gestileerde bloemenranken. Onderaan gemerkt. Model D746, Ch. Catteau.

    Vase en faïence à décor polychrome et au décor de branches fleuries stylisées. Marque sous la base: Modèle D746, Ch. Catteau.
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #138

    Een gevarieerd lot heiligenbeeldjes van Brussels porselein. 17 stuks.

    17 statuettes sacrées diverses en porcelaine de Bruxelles.
    Estimate: € 70 / 100
  • #82
    A. Mancera

    “Romantisch koppel”. Olieverf doek. Gesigneerd.

    “Couple romantique”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 79 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #696

    “Portret”. Graffiti op papier. Draagt handtekening Brood.

    “Portrait”. Graffiti sur papier. Porte une signature: Brood.
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #141

    Een paar cassolettes van beige marmer, versierd met bronzen monturen, bloemenguirlandes en ramskoppen.

    Paire de cassolettes en marbre beige aux montures en bronze formant des guirlandes de fleurs et des têtes de bélier.
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #309
    Prosper Bosteels

    “Landschap met hoeve.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 50 x 75 cm
    Estimate: € 380 / 420
  • #704

    Commode van gefineerd notenhout en mahonie. Rood marmeren blad. Einde XIXde eeuw.

    Commode en placage de noyer et acajou. Tablette en marbre rouge. Fin du XIXe siècle.
    Dim. H. 88. B. 118 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More