Similar lots by type
-
#139
Een messingen dekselpot met een geëmailleerd, Japans geïnspireerd decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 12 cm -
#191
Een verzilverde vierarmige kandelaar in Adamstijl en een vol messingen met drie armen.
Un chandelier de style Adam à quatre bras plaqué argent et un en laiton massif à trois bras.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 34 & 20 cmEstimate: € 25/35 -
#214
Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.
Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/50 -
#241Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 43 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#245Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 30 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#238
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 40 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#190
Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.
Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 30/40 -
#210
Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Grand candélabre en métal, monté en lampadaire.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 178 cmEstimate: € 30/40 -
#236Roman Zuzuk
“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 17 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#244
“Plattelandszicht”. Olieverf op papier”. Gemonogrammeerd ‘HS’.
”Vue sur la campagne”. Huile sur papier. Porte le monogramme ‘HS’.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 18 x 23 cmEstimate: € 80/100 -
#195
“Jonge vrouw met ganzen”. Een kunststof groep op houten voetstuk. Italiaans werk.
Jeune femme aux oies . Un groupe en plastique sur un piédestal en bois. Travail italien.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 10/15 -
#242
“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
”Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1919.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 28 x 39 cmEstimate: € 40/50 -
#246E. Laeremans
“Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.
“Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 17,5 x 11,5 cmEstimate: € 25/45 -
#193
Een glazen wijnkoeler met koord.
Un rafraîchissoir à vin en verre avec cordon.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#189Pe. De. (Pieter Dienes)
Een oude koffiemolen.
Un vieux moulin à café.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 10/15 -
#187
“Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.
Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 20/30 -
#197
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 13 - 27 cmEstimate: € 30/50 -
#192
Een vaas met iriserend decor en een grote theepot van majolica. De tweede met schilfer aan de voet en gemerkt Capodimonte.
Un vase à décor irisé et une grande théière en majolique. Le second avec éclat à la base et marqué Capodimonte.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 32 & 42 cmEstimate: € 30/40 -
#206
Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.
Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 11 & 21 cmEstimate: € 40/60 -
#198
Drie glazen kandelaars met beeltenissen van Christus en Maria Heilig Hart, waarvan twee gesatineerd. Eén met barst.
Trois chandeliers en verre représentant le Christ et Marie Sacré-Cœur, dont deux sont satinés. Un avec des fissures.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 28 & 29 cmEstimate: € 30/50 -
#231
“Zicht op begijnhof”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Vue sur le béguinage”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 21 cmEstimate: € 20/25 -
#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20/25 -
#194
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 7 - 20 cmEstimate: € 40/60 -
#211
Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren
Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 69 x 51 x 35 cmEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#26
“Retour du travail”. Een groep van geglazuurd plaaster met klokje.
”Retour du travail”. Un groupe en plâtre à glaçure et petite pendule.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 65 cmEstimate: € 25/35 -
#40
Een dekselvaas van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en porcelaine polychrome à décor de geishas dans un jardin. Marque sous la base. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 30/50 -
#221
Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.
Un cadre-miroir à photographie de Marilyn Monroe.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 89 x 72 cmEstimate: € 160/180 -
#36
Een lot van acht aardewerken borden met handgeschilderde decors. Voornamelijk Quimper.
Lot de huit assiettes en faïence aux décors peints à la main. En majorité de Quimper.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#232Kees Jansen
“Dorpszicht”. Gemengde technieken op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘Tirol ‘56 ‘
”Vue sur le village”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘Tirol ‘56’.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 32 x 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#239P. Grey
“Landweg met huizen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chemin de terre et maisons en arrière-plan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/70 -
#104
“Pop”. Een lithografie. Onleesbaar gesigneerd, gedateerd ‘75 en genummerd 207/500 buiten de plaat.
Marionnette . Une lithographie. Signée, datée ‘75 et numérotée 207/500 illisiblement hors plancheNo longer availableOnline onlyDim. 24 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#183
Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.
Lot de faïence et porcelaine, composé d'un petit vase à décor floral, un vase décoratif italien partiellement doré sur un pied, une tasse avec soucoupe de Maastricht (fente des cheveux), un pot de Baudour (fente des cheveux) et un Bocal à verser Schramberg.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 - 19 cmEstimate: € 25/35 -
#46
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#44
Een gepolychromeerd houten masker in de vorm van een hondenkop.
Un masque en bois polychrome sous forme de tête de chien.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#50
“Madonna met kind”. Een gepolychromeerd plaasteren beeld.
Vierge à l'enfant . Une statue en plâtre polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 60/100 -
#166
Een paar tinnen kruisbeelden.
Une paire de crucifix en étain.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 39 cmEstimate: € 15/25