#636
Een handgeknoopt Iraans wollen tapijt.
#139René EngelenPeriod: 1897 - 1971
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
La rade d'Anvers . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/140 -
#353
Een lot Poolse, Belgische en Engelse eretekens. 17 stuks.
#374Pol BuryPeriod: 1922 - 200(
“Compositie met uithangborden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 17/XX buiten de plaat. Artiestenproef.
Composition avec signes . Une lithographie. Signée et numérotée 17 / XX à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 50/75 -
#513
“Man met kruik”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
#574Sulac (Lucien Calus)
“Oud huis”. Olieverf en diverse materialen op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
Maison ancienne . Peinture à l'huile et divers matériaux sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#425
Een gouden 10 Franse Franc. Napoléon III. Paris 1864. 900 ‰.
#416Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#309Goebel, Germany
“De kus”. Een porseleinen plaquette met reproductie van een werk van Gustav Klimt. Achteraan gemerkt. Uitgegeven op 2000 exemplaren.
#476
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#305
Een 14 K witgouden ring bezet met vier diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Une bague en or blanc 14 carats sertie de quatre diamants d'un poids combiné de + - 0,12 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 200/250 -
#169C. L. Gavre
“Portret van een student”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Portrait d'élève . Huile sur planche de peintre. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 200/220