Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Naakt”, een zwart composietstenen beeld, gesigneerd L. Geers.
“Naakt”, een zwart composietstenen beeld, gesigneerd L. Geers.
“Naakt”, een zwart composietstenen beeld, gesigneerd L. Geers.
Laurent Geers
Period: 1944 - ....

“Naakt”, een zwart composietstenen beeld, gesigneerd L. Geers.

"Nude", a black composite stone sculpture, signed L. Geers.
Dim. 15 x 32 x 16 cm
SKU: 2810250367.
Categories: Beeld, Steen, XXe eeuw, XXIe eeuw.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #367
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #456

    Een Iranees handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    No longer available
    Dim. 200 x 138 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #483

    Een vintage bureaulamp, rood en chromé metaal.

    A vintage desk lamp, red and chrome metal.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #463

    Een Iranees handgeknoopt zijden Tabriz tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Tabriz carpet.
    No longer available
    Dim. 157 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #205

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met lederen bekleding met klinknagels.

    A set of six oak chairs with leather upholstery and brass studs.
    No longer available
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #481

    Een oude Duitse bajonet, model 1871.

    An old German bayonet, model 1871.
    No longer available
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #492

    “Jongen op een frisse ochtend”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young Boy on a Fresh Morning," a concrete garden statue.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #477

    Een houten theekastje met afneembaar dienblad en vitrinedeurtjes.

    A wooden tea cabinet with removable tray and glass display doors.
    No longer available
    Dim. 74x45x65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #494

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    No longer available
    Dim. 163 x 91 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #435

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #471
    Carpie

    ‘Verliefd zwerverskoppel’, en Capodimonte groep van biscuit. Getekend Carpie. Klein beetje schade aan de blaadjes.

    'Infatuated wandering couple', and Capo Di Monte group in biscuit. Signed; Carpie. Small damage to the leaves.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #489

    “Meisje met graanhalmen”, een betonnen tuinbeeld.

    "Girl with corn stalks," a concrete garden sculpture.
    No longer available
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #491

    “Jongen met fruitmand”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young boy with fruit basket", a concrete garden statue.
    No longer available
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #469

    Een handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    A hand-knotted silk Ghoum carpet.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #478
    Mangani Porcellane d’arte, Italia

    Een blauw porseleinen, vintage Italiaanse tafellamp met glazen kap. Versierd met planten decor en onderaan gemerkt.

    A blue porcelain, vintage Italian table lamp with a glass shade. Decorated with plant motifs and marked at the base.
    No longer available
    Dim. h 48 x Ø 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #476

    Een Iraans handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    No longer available
    Dim. 119 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #295

    Een handgeknoopt tapijt met slijtage.

    A hand-knotted carpet with wear.
    No longer available
    Dim. 190 x 148 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #466

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Nain tapijt.

    A hand-knotted silk Persian Nain carpet.
    No longer available
    Dim. 180 x 114 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #488

    “Bloemenmeisje”, een betonnen tuinbeeld.

    "Bloemenmeisje", a concrete garden statue.
    No longer available
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    No longer available
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #209

    Een massief eikenhouten gatelegtafel.

    A solid oak gateleg table.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #499

    Een handgeknoopt Beloutch karpet met certificaat.

    A hand-knotted Beluch rug with certificate.
    No longer available
    Dim. 145 x 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #479

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Ghoum tapijt met een voorstelling van een jachttafereel.

    A hand-knotted silk Persian Ghoum carpet depicting a hunting scene.
    No longer available
    Dim. 150 x 99 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    No longer available
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #474

    “Walking Monks”, een schilderij, gemengde techniek op doek, niet gesigneerd.

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    No longer available
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #217

    Een sierkruik van polychroom porselein en verguld koper. Romantische versiering in de geest van Sèvres.

    A decorative jug made of polychrome porcelain and gilded copper. Romantic decoration in the style of Sèvres.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #156

    Een massief houten buffetkast met opzet, Duitse neobarok, einde XIXde eeuw.

    A solid wood sideboard in Henri II style.
    No longer available
    Dim. 195 x 200 x 57 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #104
    J.H. (Jef) Diels
    Period: °1952

    “Stilleven met glaswerk en vogel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd. 1992.

    "Still life with glassware and bird". Oil on panel. Signed and dated. 1992.
    No longer available
    Dim. 30 x 41.5 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #490

    Een zilveren armband bezet met amber. Gemerkt 835‰.

    A silver bracelet set with amber. Marked 835‰.
    No longer available
    Dim. 24,18 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #423

    Een set van 3 Chinees porseleinen famille rose borden, 18e/19e eeuws.

    A set of 3 Chinese porcelain famille rose plates, 18th/19th century.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #354
    A. Verschueren

    Een lot van vijf naakten, monochrome etsen. Getekend; A. Verschueren.

    A lot of five nudes, monochrome etchings. Signed; A. Verschueren.
    No longer available
    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #22
    Albert De Moen

    ‘Landelijke keuken’, olieverf op doek. Getekend. Post-impressionistisch werk in gedempte tonen.

    'Rural kitchen', oil on canvas. Signed; De Moen. Impressionistic work in muted tones.
    No longer available
    Dim. 45/50 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #318

    Een bronzen leeuwenkop met een dubbele sleutel in de bek. Mogelijk als meubelversiering. Omstreeks 1900.

    A bronze lion's head with a double key in its mouth. Possibly used as furniture decoration. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. L. 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #273
    Steiff, Germany

    Vijf pluche knuffels, drie eenden, een vosje en een mol, allen gemerkt Steiff.

    Five plush cuddly toys, three ducks, a fox, and a mole, all marked Steiff.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #238

    Een antieke koperen paardenmuilkorf met lederen riem. Draagt de inscriptie Meir Zu Orglstorf.

    An antique copper horse muzzle with leather strap. Bears the inscription; Meir Zu Orglstorf.
    No longer available
    Dim. H 27, B 20, D 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #330

    Zes verschillende zilveren spelden bezet met fantasiestenen en markasiet waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Six different silver brooches set with fantasy stones and marcasite, some stones missing.
    No longer available
    Dim. 50,90 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #465

    Een Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.

    A Persian hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 138/210 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling:  vr. 24 & zat. 25 Oktober van 10.00 tot 17.00

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More