• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
© 2025 Jordaens N.V.
“Naakt in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Van Dievel (?)

"Nude in a Landscape". Oil on canvas. Signed.
Dim. 25 x 20 cm
SKU: 2406250249.
Category: Schilderij.
Auction day: 24 June 2025 19:00
Catalogue #249
Estimate: € 40 / 60

  • #109
    C. Lauda

    ‘Marine’, zeilschepen aan de kade. Mooi gerestaureerd 19e eeuws schilderij, olieverf op doek. Getekend; C. Lauda.

    'Marine', sailboats at the dock. Beautifully restored 19th-century painting, oil on canvas. Signed: C. Lauda.
    Dim. 26/46 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #494
    Edgar Wiethaese

    ‘Bloementuin’. Olieverf op paneel, getekend; E. Wiethaese.

    'Flower Garden'. Oil on panel, signed; E. Wiethaese.
    Dim. 22/34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #344

    ‘Herfstlandschap met bomen’. Olieverf op doek. Draagt de handtekening; Alb. Raty.

    "Autumn landscape with trees." Oil on canvas. Signed by Alb. Raty.
    Dim. 35/28 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #554
    Georges Tahon

    "The Accordion Player". A painting, oil on panel. Titled and signed on the reverse.
    Dim. 23,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #119

    ‘Landschap in Zuid Frankrijk’. Olieverf op doek. Draagt de handtekening; Yves Brayer.

    'Landscape in Southern France'. Oil on canvas. Signed by Yves Brayer.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #99

    ‘Landschapje met hooioppers en de ondergaande zon’. Impressionistische studie. Olieverf op schilderspaneel. Onleesbaar getekend.

    ‘Landscape with haystacks and setting sun’. Impressionistic study. Oil on panel. Signature illegible.
    Dim. 26/33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    Cornelis Raaphorst

    ‘Portret van een kat’. Olieverf op doek, getekend; C. Raaphorst.

    'Portrait of a cat'. Oil on canvas, signed; C. Raaphorst.
    Dim. 30/24 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #444
    Jan Eduard Van Vlaslaer
    Period: 1913 - ....

    “Interieur”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J.E. Vanvlaslaer en gedateerd ‘89.

    "Interior", a painting, oil on panel, signed J.E. Vanvlaslaer and dated '89.
    Dim. 67 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #122

    Een 19e eeuws landschapsschilderij, vermoedelijk Italiaanse school. Olieverf op doek, gemaroufleerd. Niet getekend.

    A 19th-century landscape painting, likely Italian school. Oil on canvas, marouflaged. Not signed.
    Dim. 60/86 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #4
    Gerard Laenen
    Period: 1899-1980

    "The Thinker". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 91 x 71 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #579
    Gaston Callens
    Period: 1989

    ‘Dromerij aan de Bovenschelde’. Acryl op doek, getekend; E. Gaston Callens.

    ‘Dreamscape on the Upper Scheldt’. Acrylic on canvas, signed; E. Gaston Callens.
    Dim. 40/40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #422
    Jan Eduard Van Vlaslaer
    Period: 1913 - ....

    “Stilleven”, een werk op papier, gemengde techniek, gemonogrammeerd J.E.V.V.

    "Still life", a work on paper, mixed technique, monogrammed J.E.V.V.
    Dim. 34 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #404

    ‘Peinture 11 x 16 cm’. Acryl op karton. Op de rug getekend; ‘Pour Charlotte, tres cordialement, Soulages. Draagt de handtekening; Soulages.

    'Painting 11 x 16 cm'. Acrylic on cardboard. Signed on the back; 'For Charlotte, very cordially, Soulages'. Bears the signature; Soulages.
    Dim. 11/16 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #434
    Jan Eduard Van Vlaslaer
    Period: 1913 - ....

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J.E. Vanvlaslaer en gedateerd ‘78.

    "Flower still life", a painting, oil on panel, signed J.E. Vanvlaslaer and dated '78.
    Dim. 79 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #509
    Gaston Callens

    ‘Winterlandschap met boerderij’. Olieverf op doek, getekend; E. Gaston Callens.

    'Winter landscape with farmhouse'. Oil on canvas, signed; E. Gaston Callens.
    Dim. 24/30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #94

    “Portret van een oude dame”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd in het Chinees en gedateerd 2001 - 2002.

    "Portrait of an old lady", a painting, oil on canvas, signed in Chinese and dated 2001 - 2002.
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #22

    ‘Bloemenstruik met hortensias’. Olieverf op paneel, niet getekend.

    'Flower bush with hydrangeas'. Oil on panel, unsigned.
    Dim. 39/48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #232
    Gaston Wallaert
    Period: 1889 - 1954

    "Haystacks", a painting, oil on canvas, signed G. Wallaert.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #525

    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #432

    “Het jonge paar”. Ingekleurde Perzische prent. Gesigneerd.

    "The young couple". Hand-colored Persian print. Signed.
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #409
    Marco Magis
    Period: 1934 - 1995

    "Still life with garlic", a painting, oil on canvas, signed by Marco Magis.
    Dim. 80 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #272
    A. Schmidt

    Dim. 38 x 29cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #385

    Abstracte compositie. Acryl op papier, draagt een handtekening; Münter.

    Abstract composition. Acrylic on paper, signed; Münter.
    Dim. 14/20 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #584

    "Figurative abstract" A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 59 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #359
    Gaby De Pauw
    Period: 1924-2000

    ‘Winterlandschap’. Olieverf op doek, getekend; De Pauw.

    'Winter Landscape'. Oil on canvas, signed; De Pauw.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #511
    Unica

    Een lot van 2 dozen vintage metalen speelgoed, Unica Kortrijk, Technic No 3 en No 5. Onvolledig.

    A lot of 2 boxes of vintage metal toys, Unica Kortrijk, Technic No. 3 and No. 5. Incomplete.
    Dim. 5 x 47 x 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #389

    “Strenge vrouw”, een portret, acryl op papier, niet gesigneerd, circa 1930.

    "Severe woman," a portrait, acrylic on paper, unsigned, circa 1930.
    Dim. 71 x 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #50

    Een parelhalssnoer met 18 kt witgouden slot bezet met een robijntje.

    A pearl necklace with an 18 kt white gold clasp set with a small ruby.
    Dim. L: 33 cm 5 mm
    Estimate: € 200 / 300
  • #238

    Een smeedijzeren poppenbedje met een pop van een pasgeboren jongetje. De pop is gemerkt; 646, SCIOTO 85.

    A wrought iron doll bed with a doll of a newborn boy. The doll is marked; 646, SCIOTO 85.
    Dim. H 65, B 28, D 68 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #501

    Een paar kraagvaasjes in Chinees porselein, niet gestempeld. Toegevoegd een cloisonné bloempotje met sierboompje.

    A pair of collar vases in Chinese porcelain, unmarked. Included a cloisonné flowerpot with decorative tree.
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #183

    Een kelkvormige vaas van VSL Kristal, rood in de massa gekleurd. Minieme schilferschade aan de basis. Onderaan getekend.

    A chalice-shaped vase by VSL Crystal, colored red in the mass. Minor flakes at the base. Signed at the bottom.
    Dim. Hoogte 29, Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #189
    Wilfried Sybrands
    Period: 1912 - 1991

    “Stilleven met bloemen en wijn”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Sybrands.

    "Still life with flowers and wine," a painting, oil on canvas, signed W. Sybrands.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #158

    Een set van twee uiterst grote flessen. Chianti Giunti 1977, leeg. Grifoni rosso della toscana, vol.

    A set of two extremely large bottles. Chianti Giunti 1977, empty. Grifoni Rosso della Toscana, full.
    Dim. Hoogte 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #530

    A Roman cameo bust sculpted from Red Jasper. Presumably from the 1st century AD.
    Dim. 1,5 x 3 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #1
    Franklin Mint

    Een aardewerken uil op houten sokkel.

    A terracotta owl on a wooden base.
    Dim. H: 40 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #18

    Zilveren bestek; 3 vorken en 2 lepels met een gezamenlijk gewicht van 335 gram. Alsook 11 messen.

    Silver cutlery; 3 forks and 2 spoons with a total weight of 335 grams. Also, 11 knives.
    Dim. 335 g
    Estimate: € 180 / 250

Veiling 24 & 25 Juni 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: Vr. 20 & Zat. 21 Juni van 10.00 tot 17.00.

24 June 2025 19:00
25 June 2025 19:00