‘Naakt Op De Bank’, een monochrome litho in bruintinten. Getekend; Humblet. Met monogram .T.H op de steen.
Theo Humblet
Period: 1919-2006

‘Naakt Op De Bank’, een monochrome litho in bruintinten. Getekend Humblet. Met monogram .T.H op de steen.

'Nude on the Couch', a monochrome lithograph in brown tones. Signed; Humblet. With monogram .T.H on the stone.
Dim. 44/36 cm
SKU: 2608250614.
Categories: Grafiek, Papier.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #614
Estimate: € 40 / 60

Other lots by Humblet

  • #19
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    “De Grenadier”. Gravure. Gesigneerd, genummerd 2/10 en gedateerd 1986 buiten de plaat. Vochtsporen aan het onbedrukte gedeelte.

    "The Grenadier". Engraving. Signed, numbered 2/10, and dated 1986 outside the plate. Traces of humidity at the unprinted part
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #19
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #19
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #19
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #19
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #19
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #19
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #19
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #19
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #19
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #19
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #19
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #19
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00