#3
Een set van twee serveerbestekken met rijk versierde handvatten, in neobarok stijl. Eén set zilver de andere verzilverd. Onderaan gemerkt. 19de eeuw.
#118
#95
Een lot van 3 handgemaakt, traditionele Wajang theaterpoppen.
#78
#18P. Regout & Co, Maastricht
Een lot van 6 porseleinen borden met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#66Marc Sleen
#193J et F Martell
#217
Een lot van drie modelvoertuigen in originele verpakking, bestaande uit een Chevrolet Impala uit "Live and Let Die", een Tuk Tuk uit "Octopussy" en een politiewagen uit Blake & Mortimer. Gemaakt van metaal en kunststof. 20ste eeuw.
#42
Een lot brocante bestaande uit een antieke katrol en een wastonnetje.
#119Dinky Toys
Dinky Toys 181, Volkswagen Beetle, made in England, Meccano Ltd.