#38Een grote porseleinen Imari schaal.
#118“Sloep op het water”, een aquarel in ronde passe-partout, gesigneerd en gedateerd.
"Sloop on the water", a watercolor in circular mat, signed and dated.No longer availableOnline onlyDim. Ø 38 cmEstimate: € 20 / 30 -
#19Een mandje in kristal, kleurloos en blauw in de massa gekleurd.
A small basket in crystal, colorless and dyed blue in the mass.No longer availableOnline onlyDim. h 18 x l 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#76Antwerpen, metropool 1885-1915, een boek door Ronny Van De Velde.
#178Een lot van 4 vintage aardewerken voorraadpotjes met metalen deksel.
#10Een toeristisch Azteekse figuur in groene steen op houten plaat.
#199Een bronzen crucifix.
A bronze crucifix.No longer availableOnline onlyDim. 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#258Een lot van 2 moderne opbergdoosjes in plexiglas.
#173Een biscuit wijwatervat met kruisdragende Christus. Eén vinger ontbreek.