#12“Kerk met Zusters”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#33HergéEen lot van 5 Franstalige Kuifje strips, hardcover.
#9“Naoorlogs zicht op Parijs”. Een print op papier.
"Post-war view of Paris". A print on paper.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 42 cmEstimate: € 10 / 20 -
#156Een houten beeld van Napoleon te paard.
#51“300 km/u op het Belgische spoor”, een set van 2 boeken in harde kaft.
#63Een rood glazen art deco vaasje met een zwart floraal beschilderd decor.
#99“Zittend naakt”, een print van een werk van Henri Matisse uit 1950.
#223Een lot van drie verschillende vintage handtassen.
#47Pour Vous“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
#148Een klassieke luchter met 6 lichtpunten.