#112
Een gepatineerd bronzen beeldje van een fluitspelende cherubijn, op marmeren voet.
A patinated bronze statuette of a flute-playing cherub, on a marble base. -
#1Capodimonte
“Cherubijn ambachten” en “Koppel met schaap”. Een lot van 3 biscuit beeldjes op vergulde voet. Onderaan gemerkt.
#281
#63
Een vintage houten stereokijker met 24 plaatjes.
A vintage wooden stereoscope with 24 images. -
#86Takeda
Een bronzen Japanse bel, gemerkt “Takeda”.
A bronze Japanese bell, marked "Takeda". -
#82
Een paar glazen groene ‘hekseballen’.
A pair of green glass 'witch balls'. -
#84
Een keramieken kom in Art Deco stijl, onderaan met monogram.
A ceramic bowl in Art Deco style, marked with a monogram at the bottom. -
#9
Een antiek koperen Samovar.
An antique copper Samovar. -
#143
“Interieur”, een schilderij, olieverf op paneel, links onder gesigneerd.
"Interior", a painting, oil on panel, signed lower left. -
Een houten dienblad met afgeronde metalen hoeken.
#108
“Heidelandschap met bomen”, gemengde techniek op board, gesigneerd Daems en gedateerd ‘77.
#125
Een koeienschedel.
A cow skull.