#164Een eikenhouten hoekstoeltje met biezen zit.
An oak corner chair with rush seat.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 41 x 41 cmEstimate: € 10 / 20 -
#162Een lot van 2 schilderijen, de ene met éénhoorns, de andere met pauwen. Beide olieverf op paneel. Gesigneerd.
A lot of 2 paintings, one with unicorns, the other with peacocks. Both oil on panel. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 78 x 106 en 87 x 69 cmEstimate: € 40 / 60 -
#103Een oude rode koperen koetslamp.
An old red copper carriage lamp.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cm -
Een houten dienblad met afgeronde metalen hoeken.
No longer availableOnline onlyDim. 53 x 38 cmEstimate: € 5 / 10 -
#38Een grote porseleinen Imari schaal.
#134“Vlaeykensgang te Antwerpen en Landelijke boerderij te Bokrijk”, een lot van 2 etsen buiten de plaat gesigneerd Daniel Winkelmans.
"Vlaeykensgang in Antwerp and Rural farm in Bokrijk," a lot of 2 etchings signed outside the plate by Daniel Winkelmans.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 52 cmEstimate: € 20 / 30 -
#125Een koeienschedel.
#24“Antwerpen en Brugge”. Een lot van 2 kleurenlitho’s op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 27/350 & 167/350.
"Antwerp and Bruges". A lot of 2 color lithographs on paper. Signed and numbered 27/350 & 167/350 at the bottom outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 21 & 22 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#113Een gepatineerd bronzen beeldje van een jongen, op marmeren voet.
A patinated bronze statue of a boy, on a marble base.No longer availableOnline onlyDim. 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#6Perneel“Geabstraheerd naakt beeld”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#63Een vintage houten stereokijker met 24 plaatjes.
A vintage wooden stereoscope with 24 images.No longer availableOnline onlyDim. 32 cmEstimate: € 40 / 60