Other lots in this auction
-
#149Gabriels BiljartsEen paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
A pair of vintage carom cues, one marked Imperator - René Gabriels. In leather carrying case. Leather strip torn towards the clasp.No longer availableOnline onlyDim. 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153Val St LambertEen kleurloos geslepen kristallen schaal & kom met vergulde rand; “Garanti Doré Or Fin”. Onderaan gemerkt en draagt label.
A colorless cut crystal bowl & dish with gilded rim; "Garanti Doré Or Fin". Marked at the bottom and bears label.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23,5 & Ø 31,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#8Havenzicht, poster.
Harbor view, poster.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#147Steuben Art Glass“Embraced couple”, een beeldje in kunstglas van ‘Steuben’. Onderaan kleine schilferschade.
"Embraced couple", a figurine in art glass by 'Steuben'. Small chip damage at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 11 cmEstimate: € 15 / 25 -
#43De Porceleyne Fles, DelftFolia Digitalis, een Delftse porceleinen apothekerspot, onderaan gemerkt ‘De Porceleyne Fles’.
Folia Digitalis, a Delft porcelain apothecary jar, marked 'De Porceleyne Fles' at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 34 x Ø 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#100Een lot van twee Boomse glazen vazen, een kleine met bloemen en de grote met vogels.
A pair of two Boom glass vases, one small with flowers and the large one with birds.No longer availableOnline onlyDim. h 15,5, h 26,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#297Een vintage art-nouveau kobaltblauwe glazen vaas met zilverkleurig decor van bloemen.
A vintage art nouveau cobalt blue glass vase with silver-colored floral decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#278E.S. GermanyEen porseleinen vaas in kobalt blauw met een decor in goudverf en een romantische afbeelding gemerkt E.S. Germany.
A porcelain vase in cobalt blue with a gold paint decoration and a romantic image marked E.S. Germany.No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#291Alberani VecchiottiEen oude pop van papier-maché gemerkt Alberani, Milano, Italy. 3 vingers manco, een barst in het aangezicht en arm alsook afschilferende verf. Ca. 1930.
An old papier-mâché doll marked Alberani, Milano, Italy. 3 missing fingers, a crack on the face and arm, as well as peeling paint. Circa 1930.No longer availableOnline onlyDim. h 69 cmEstimate: € 10 / 20 -
#31Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Blinde Sint Franciscus”, een lithografie op papier, gemonogrammeerd JH. en genummerd 6/16
"Blind Saint Francis", a lithograph on paper, monogrammed JH. and numbered 6/16No longer availableOnline onlyDim. 54 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#77Een set van twee moderne metalen lampenvoeten.
A set of two modern metal lamp bases.No longer availableOnline onlyDim. h 41 cmEstimate: € 20 / 40 -
#115MartiEen paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
A pair of wooden shelves in W shape. 1 large, 1 small.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40

