#202Jos Stockbroeckx“Heidezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#311Een verguld bronzen beeldje op marmeren sokkel voorstellend een Egyptische danseres. Naar het voorbeeld van Dominique Alonzo.
#597Een tafellamp in kunsthars voorstellend een lezende putto.
#43Een appel van wit marmer op een zwart marmeren sokkeltje.
#24Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983Stilleven met margrieten en fruit. Olieverf op doek door Henri Joseph Pauwels. Gesigneerd.
#164Hilaire VanbiervlietPeriod: 1891 - 1982“Landschap met dorp”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Hil. Vanbiervliet.
#80Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van 0,37 ct FVS2.
#394Hannes D’haesePeriod: 1965 - ....“De verbazing, met vogels”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D’haese.
#114“Portrait de jeune femme à la Turque”. Olieverf op paneel. Franse School van de XVIIIde eeuw.
#576Handgeknoopte Perzisch tapijtje.
Hand-knotted Persian rug.No longer availableDim. 88/142 cmEstimate: € 20 / 30