Similar lots by type
-
#182
“Edelman overschouwt de soldaten”, een rond 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in een ronde massief eikenhouten kader. Niet gesigneerd.
-
#304CJ Denis
“Winterlandschap met molen”, gemengde techniek op papier, gesigneerd G. Denis.
"Winter landscape with mill", mixed media on paper, signed G. Denis. -
#229
“Bloemstilleven in Oosterse vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
-
#222Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968
“Twee bomen op de heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Two Trees on the Heath." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#274Frans Gybels
“2 x interieur van het Vleeshuis”, gemengde techniek op papier, gesigneerd F. Gybels.
"2 x interior of the Vleeshuis", mixed media on paper, signed F. Gybels. -
#602Joris HouwenPeriod: 1925-1998
“Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.
-
#122Gerard MoortgatPeriod: 1908 - 1992
“Jean Joseph Van Der Elsken”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. Moortgat
"Jean Joseph Van Der Elsken," a painting, oil on canvas, signed G. Moortgat. -
#612
“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#469
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
-
#582
“Heilige Virginie” & “Heilige Carolus Borromeus”, (bid voor ons). Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel met ovaal geborduurd passe-partout.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#159Louis ThevenetPeriod: 1874-1930
“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
-
#254Jos StockbroeckxPeriod: 1898-1968
“Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Vennezicht". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#474Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984
“Portret van een pater”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
-
#592J Peeters
“Gevelzicht met boom”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#312L Moens
“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#144Edmond DoumontPeriod: 1879 - 1954
“Oma en Opa”, een set van 2 schilderijen van een koppel, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd
-
#232Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968
“Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Vennezicht". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#252
“Bospad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en verso gedateerd “190X”.
"Bospad." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom and dated on the reverse "190X."Place a bid ›Dim. 33 x 26 cm -
#264
“Bloemenstilleven met appels en Chinese schaal”, olieverf op doek in bergulde kader, onleesbaar gesigneerd.
"Flower still life with apples and Chinese bowl", oil on canvas in gold-gilt frame, signed illegibly.
Other lots in this auction
-
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
-
#68
Een lot van 7 varia miniatuur auto’s in verschillende schalen, bestaande uit Matchbox, Burago’s, Norev, Welly, Maisto en old timer.
A lot of 7 miscellaneous miniature cars in various scales, including Matchbox, Burago, Norev, Welly, Maisto, and old timer.Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#101
Een Chinees antiek bronzen inktpotje in de vorm van een mannetje op een os. Vroeg 19e eeuw.
A Chinese antique bronze inkwell in the shape of a man on an ox. Early 19th century. -
#600
Een 18 karaats witgouden ring bezet met witte en cognackleurige briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct.
An 18 karat white gold ring set with white and cognac colored diamonds with a total weight of approximately 3.20 ct. -
#653
“Spirou almanach 1947”, eerste Belgische editie uit 1946. Beschadigde rug, binnenin in mooie staat.
“Spirou Almanac 1947”, first Belgian edition from 1946. Damaged spine, in nice condition inside.Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#404
Oekraïens icoon met moeder en kind. Refererende naar de relieken van Ponchaev. 19de eeuws.
Ukrainian icon depicting mother and child. Referring to the relics of Ponchaev. 19th century.Place a bid ›Dim. 28,5 x 21 cm -
#609
Een Satsuma porseleinen koro met diverse figuren in het decor, bovenaan 3 foo-dogs. Binnenin en onderaan gemerkt.
-
#157Hergé
“L’oreille Cassée”, Tintin, HC, A18, 1942, Wit/Zwart met enkele kleurpagina’s. Naam geschreven binnenin, stempel op de achterkant, enkele scheurtjes en een hoekje ontbreekt.
"The Broken Ear", Tintin, HC, A18, 1942, Black/White with some color pages. Name written inside, stamp on the back, some tears and a missing corner.Place a bid ›Estimate: € 300/500 -
#72Henri Matisse
“Gezeten naakt en Dame met vogelkooi”, een set van 2 etsen, binnen de plaat gesigneerd, beide genummerd 2/944.
"Seated nude and Lady with birdcage", a set of 2 etchings, signed within the plate, both numbered 2/944. -
#154
“Sint-Anna ten drieën”. Een schilderij, olieverf op koperpaneel. 17e eeuws.
"Saint Anne with Three". A painting, oil on copper panel. 17th century. -
#262Guerin Keller
Een meerkleurig porseleinen vide-poche, craquellé met divers mythische figuren in het decor. Onderaan gemerkt “GK”.
A multicolored porcelain vide-poche, crackled with various mythological figures in the decoration. Marked "GK" at the bottom. -
#142
“Maritiem zicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, rechts onder gesigneerd.
"Maritime view", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower right.