#26VazoliniEen Italiaans majolica klokje, gemerkt.
An Italian majolica clock, marked.No longer availableOnline onlyDim. 35,5 cm -
#274Een handbeschilderde glazen vaas.
A hand-painted glass vase.No longer availableOnline onlyDim. h 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#216JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
#109Een houten tafeltje met gefineerd blad en gesculpteerde voet. 2 laden manco.
#111Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kobalt blauw in de massa.
A cut crystal vase, cobalt blue in color.No longer availableOnline onlyDim. h 26 cm -
#13Een porseleinen beeld van een soldaat in dienst van Napoleon.
A porcelain figure of a soldier in the service of Napoleon.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#291VivitarEen telescoop in gesloten verpakking, Vivitar F300-30M.
A sealed package telescope, Vivitar F300-30M.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#211Een gesculpteerd houten Afrikaans masker.
#137Een Indische vaasje uit messing met gegraveerde florale patronen.
#220Een massief houten piëdestal met gedraaide voet.
A solid wood pedestal table with a twisted foot.No longer availableOnline onlyDim. h 110 cmEstimate: € 30 / 40 -
#96Een modern salontafeltje met 3 verdiepen en draaibaar topblad.
A modern coffee table with 3 levels and a swiveling top.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 75 x 40 cmEstimate: € 40 / 60