Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Napoleon”. Een beeld van meerkleurig porselein.

“Napoleon”. Een beeldje van meerkleurig porselein.

“Napoléon”. Statuette en porcelaine polychrome.
Dim. h: 31 cm
SKU: 2609170017.
Category: Porselein.
Auction day: 26 September 2017 19:00
Catalogue #17
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #348
    P. Regout

    Een wandfontein van monochroom wit porselein op houten plank. Gemerkt.

    Fontaine murale en porcelaine monochrome blanche sur une planche en bois. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #777
    Hutschenreuther

    Een uitgebreid servies van blauw en wit porselein. We voegen er een porseleinen patéschaal in mandje aan toe.

    Grand service en porcelaine bleue et blanche à décor Meissen, nous ajoutons un plat à pâté dans une corbeille.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #661

    Een vaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages, vogels en pioenen.

    Vase en porcelaine de Chine polychromr à décor de personnages, d’oiseaux et de pivoines.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #678

    Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van eeuwige levenstekens. Met houten sokkel.

    Base balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de signes de la vie éternelle. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #408

    Een vierdelig bureaustelletje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor op plateau.

    Garniture de bureau quatre pièces en porcelaine polychrome de Chine à décor de fleurs. Sur plateau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #648

    Een jardinière van meerkleurig en verguld porselein met een decor van jagers.

    Jardinière en porcelaine polychrome et doré à décor de chasseurs.
    No longer available
    Dim. 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2

    Een lot vogeltjes, bestaande uit een porseleinen meesje en een groepje met eenden van Goebel en twee uiltjes van Mexicaans aardewerk

    Lot d’oiseaux comprenant une mésange en porcelaine et un groupe de canards de Goebel, ainsi que deux hiboux en faïence mexicaine.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #7
    Capodimonte

    Een spiegeltje van meerkleurig porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Achteraan gemerkt.

    Petit miroir en porcelaine polychrome décoré de fleurs en relief. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #728

    Een recente dekselvaas van Chinees porselein met een Cantondecor en een balustervaas met een decor van personages.

    Potiche en porcelaine de Chine à décor de Canton et un vase balustre à décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #719

    “Zittende Boeddha met vijf kinderen”. Een beeld van meerkleurig Chinees porselein.

    “Bouddha assis et cinq enfants”. Statuette en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #747
    Gloria

    Een theeserviesje van meerkleurig porselein met romantische decors, bestaande uit twee kopjes en onderschaaltjes, een suikerpot, twee kleine schaaltjes, een theepot en een terrine. Op dienblad. Onderaan gemerkt.

    Petit service à thé en porcelaine polychrome à décors romantiques comprenant deux tasses et soucoupes, un sucrier, deux petits plats, une théière et une terrine. Sur présentoir. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #547

    Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van eeuwig-levenstekens.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche décorés de signes de la vie éternelle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #354

    Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een theepot, een suikerpot en twee kopjes met onderbordjes. XIXe eeuw.

    Un lot de porcelaine polychrome et doré bruxelloise comprenant une théière, un sucrier, deux tasses et deux sous-tasses. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #683

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. Op houten sokkeltje.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm (zonder sokkel)
    Estimate: € 40 / 60
  • #527

    Een paar beelden van Chinees porselein.

    Deux statues en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #393

    Een paar hoornvaasjes van Brussels porselein met vergulde motieven en een handgeschilderd bloemenmotief.

    Paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles à motifs dorés et aux fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #731

    Een divers lot Chinees en Japans porselein, bestaande uit veertien schoteltjes, acht kommetjes, waarbij één met bijpassend onderbordje, twee schaaltjes, een kom en een dekselpotje.

    Lot de porcelaines de Chine et du Japon comprenant quatorze soucoupes, huit tasses dont une avec soucoupe assortie, deux petits plats, un bol et un pot couvert.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #621

    Een vaas met famille-rosedecor.

    Vase en porcelaine à décor famille rose.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #413
    Longwy

    Een halsvaasje van meerkleurig porselein met een decor van een vogel en een vlinder in een cartouche, op een achtergrond van bloemen. Onderaan gemerkt.

    Petit vase à long col en porcelaine polychrome à décor d’un oiseaux et d’un papillon dans une cartouche sur un fond de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 36
  • #698

    Een opmerkelijk bordje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Fo-honden. Onderaan gemerkt. Vroeg XIXe eeuw.

    Petite assiette en porcelaine de Chine à décor polychrome de chiens de Pho. Marque sous la base. Début du XIX siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #4
    Royal Copenhagen

    Een cocker, een terriër, een vogeltje en een wolf van meerkleurig porselein. Allen gemerkt.

    Un cocker, un terrier, une oiseau et un loup en porcelaine polychrome. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 14,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #364
    Rosenthal

    “Dansende dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Danseuse”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #781

    Een Biedermeier serviesje van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit zes bordjes, zes kopjes en zes ondertasjes. Onderaan gemerkt met een bekroonde F.

    Un service Biedermeyer en porcelaine polychrome avec décor de fleurs, comprenant six assiettes, six tasses et six sous-tasses. marque à la base - F couronné.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #421

    Een kinderserviesje van Limogesporselein.

    Un service en porcelaine de Limoges pour enfant.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #450

    Een klein bijzetkastje met vier laden in accolade gebogen.

    Petit meuble d’appoint ouvrant à quatre tiroirs en accolade.
    No longer available
    Dim. b: 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #481

    Een paar zeshoekige balustervaasjes van Cantonporselein. XXe eeuw, onderaan gemerkt met een modern Qinglongzegelmerk. Eén gerestaureerd.

    Paire de petits vases balustres hexagonaux en porcelaine de Canton. XXe siècle, marque moderne Qinglong sous la base. Un vase restauré.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #788

    Twee verschillende luchtertjes van verguld smeedijzer in de vorm van gebladerte.

    Deux lustres différents en fer forgé doré formant feuillage.
    No longer available
    Dim. h: 51 & 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #482
    Willem Bierwertz
    Period: 1927

    “Hoeve”. Olieverf op doek.

    “Ferme”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 41 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #180

    Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en twee kleuren topaas.

    Une broche en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de topaze en deux couleurs.
    No longer available
    Dim. 20,06 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #382

    Een lot aardewerk, bestaande uit een art deco schaal, een dekselvaas, een vaas, sierschalen en een vierkantige jardinière. Grotendeels gemerkt van Makkum en Rouen.

    Lot de faïence comprenant un plat art déco, un vase couvert, un vase, des plats et une jardinière carrée. La plupart marqué Makkum et Rouen.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #303

    Een tafelklokje in Engelse stijl.

    Une pendule de table en style anglais.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #198
    Carla Kamphuis-Meijer
    Period: °1957

    “De landverhuizer”. Een bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd en genummerd 24/100. Naar een ontwerp van Eugeen van Mieghem.

    “L’émigrant”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée et numérotée 24/100. D’après un dessin par Eugeen van Mieghem.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #343
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van mauve kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.

    Pied de lampe en cristal mauve. Années 1950. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #194
    Jan De Clercq
    Period: 1881 - 1962

    “De Hypnotiseur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “L’Hypnotiseur”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 22 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #222
    Yvette Lichtfus
    Period: °1925

    “Hooiwagen op een zomerdag”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Glas gebroken.

    “Chariot à foin un jour d’été”. Huile sur toile. Signée. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #705

    Een betegelde design salontafel.

    Table design aux carreaux.
    No longer available
    Dim. l 123 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More