Other lots in this auction
-
#59Boch Frères Keramis, La Louvière
Een lampetstel van zachte pasta, bestaande uit een kom, een schenkkan en twee zeepbakjes. Lichte schade aan de tuit van de kan. Gemerkt.
Un ensemble de lavabo en pâte tendre, composé d'un bol, d'un pichet et de deux porte-savons. Légers dommages au bec de la cruche. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 36 cm h: 31 cmEstimate: € 35/45 -
#82Goebel, Germany
“Bandonespieler”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Laatste uitgave 1994. Onderaan gemerkt.
"Joueur de bandone". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Dernière édition 1994. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 35/45 -
#18
Vier diverse beeldjes van biscuit, van aardewerk en van porselein. Een koppel van Italiaans biscuit gemerkt met de gekroonde N, een biscuit jonker met pluimenhoed, een aardewerken dame gesigneerd Sersté.
Quatre figurines diverses en biscuit, faïence et porcelaine. Une paire de biscuits italiens marqués du N couronné, un écuyer en biscuit coiffé d'un chapeau à plumes, une dame en faïence signée Sersté.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 24 - 46 cmEstimate: € 40/50 -
#61Société Céramique Maestricht
Een lot aardewerk, bestaande uit een driedelig lampetstel met decor ‘Margot’ (haarscheur in de schaal) en twee verschillende schenkkannen.
Un lot de poterie, composé d'un ensemble de lavabo en trois pièces avec décor 'Margot' (fissure capillaire dans le bol) et de deux pichets différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 32 cm (kan) Ø: 39 cm (kom)Estimate: € 35/45 -
#130Goebel, Germany
“Knielend engeltje met kaars”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 358. Gaaf.
Ange agenouillé avec bougie. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 358. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 7,5 cmEstimate: € 25/35 -
#57
Vier po’s en een kan van aardewerk. Merken van Limoges, Boch en Sarreguemines.
Quatre pots et un pot en faïence. Marques de Limoges, Boch et Sarreguemines.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: +/- 20 cmEstimate: € 35/45 -
#17PMR Bavaria Jaeger & Co.
Een gedeelte porseleinen servies met meerkeurig bloemendecor, bestaande uit 2 grote ronde schotels, 3 ovale schotels, 21 diepe borden, 17 grote platte borden, 37 kleine platte borden, 8 kopjes, een theepot, melk- en suikerpot, drie grote kommen, een terrine (zonder lepel) en een sauskom. Gemerkt.
Une portion de service en porcelaine à décor floral polychrome, composé de 2 grands plats ronds, 3 plats ovales, 21 assiettes creuses, 17 grandes assiettes plates, 37 petites assiettes plates, 8 tasses, une théière, un laitier et un sucrier, trois grandes bols, une terrine (sans cuillère) et une saucière. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 35/45 -
#12
Drie beeldjes van Brussels porselein.
Trois figurines en porcelaine de Bruxelles.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 17 - 20 cmEstimate: € 50/80 -
#110Maria Innocentia Hummel
“Goebel 125 Year Limited Edition & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 655 & 79.
"Goebel 125 ans en édition limitée & Hinaus in die Ferne". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 655 & 79.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#113Goebel, Germany
“Junge mit Holzpferd”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 239/c.
"Junge mit Holzpferd". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/c.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 25/35 -
#36Parastone
“Il Gioiello” & “Il pirata”. Twee meerkleurige Venetiaanse maskers als wandversiering.
"Il Gioiello" & "Il pirata". Deux masques vénitiens multicolores en décoration murale.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 35/45 -
#116Goebel, Germany
“Wanderbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 11 2/0.
"Wanderbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 11 2/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 30/40