“Napoleon I”. Een bronzen borstbeeld met donkerbruin patina op groengeaderde marmeren basis. Gesigneerd.
Raphael Nannini

"Napoleon I". A bronze bust with dark brown patina on a green-veined marble base. Signed.
Dim. H 47 cm
SKU: 2810250141.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #141
Estimate: € 250 / 400

  • #554
    Germaine Brus
    Period: °1915

    “Dorpszicht met kerktoren.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘61.

    "View of the church tower." Oil on canvas. Signed. Dated '61.
    Dim. 45 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #5
    Emile Pequignet Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge.

    A stainless steel ladies watch.
    Estimate: € 100 / 150
  • #432
    Francois Lamorinière
    Period: 1828 - 1911

    ‘Landschap met personages’, olieverf op paneel. Getekend. Met verschillende herstellingen aan het paneel.

    'Landscape with figures', oil on panel. Signed; F. Lamorinière. With several repairs to the panel.
    Dim. 54/39 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #167

    Een zilveren bonbonniere met gescharnierd deksel. Gemerkt, met een brutogewicht van 325 gram.

    A silver bonbonniere with hinged lid. Marked, with a gross weight of 325 grams.
    Dim. H 6, B 15, D 12 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #281
    Val Saint Lambert

    Een tafellamp met kristallen voet, groen in de massa gekleurd, gemerkt.

    A table lamp with a crystal base, colored green in the mass, marked.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #87
    Goebel, Germany

    “Umbrella Boy & Girl”, een set van 2 Hummeltjes, 152/II A (1990-1999) en 152/II B (1990 - 1999). Betreft de grote uitvoering (20 cm hoog).

    "Umbrella Boy & Girl" is a set of 2 Hummel figurines, 152/II A (1990-1999) and 152/II B (1990-1999). They are the large version (20 cm tall).
    Dim. Hoogte 20 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #219
    Henri Waumans

    ‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.

    'Boszicht'. Oil on canvas, signed; Waumans.
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #433
    Inselberg

    Een paar vintage ski’s gemerkt Inselberg, gedateerd ‘59. Met bijgevoegde bamboe stokken.

    A pair of vintage skis marked Inselberg, dated '59. With accompanying bamboo poles.
    Dim. h 192 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #13
    Terre d’Acier, Saint Uze

    Een paar aardewerken kruikjes met kobaltblauwe halzen en een monochrome guirlande op de buik. Onderaan gemerkt. Schilfers aan de tuiten.

    A pair of earthenware jugs with cobalt blue necks and a monochrome garland on the body. Marked at the bottom. Some chips on the spouts.
    Dim. H. 19.5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #377

    Een lot van 7 borden in Imari porselein, bestaande uit een set van 3 en een set van 4 waarvan 2 met haarlijn/gechipt.

    A lot of 7 Imari porcelain plates, comprising a set of 3 and a set of 4, 2 of which have hairline/chips.
    Dim. Ø 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #146
    Baisch

    Een midden 20ste eeuwse tandartskast met 5 laden, 2 deuren, twee zijdeuren en een bovencompartiment. Met glazen bodembeschermers. Wielen te vernieuwen. ‘Baisch Rollschrank’.

    A mid-20th century dentist's cabinet with 5 drawers, 2 doors, two side doors, and an upper compartment. With glass bottom protectors. Wheels need to be renewed. 'Baisch Rollschrank'.
    Dim. 119 x 98 x 39 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #197
    Adams England

    Een 95-delig porseleinen servies, Adams England, met illustraties van Dickens, bestaande uit: 1 koffiepot, 1 theepot, 13 kleine koppen, 14 schoteltjes, 15 grote koppen, 12 schoteltjes, 14 schalen, 12 dessertbordjes, 6 eierdopjes, 3 melkkannetjes, 2 suikerpotjes, 1 grote kom en 1 potje waarvan het deksel manco.

    A 95-piece porcelain dinner set, Adams England, featuring illustrations of Dickens, including: 1 coffee pot, 1 teapot, 13 small cups, 14 saucers, 15 large cups, 12 saucers, 14 bowls, 12 dessert plates, 6 egg cups, 3 milk jugs, 2 sugar bowls, 1 large bowl, and 1 missing lid jar.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 120 / 180

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00