“Napoleon te paard.” Goudkleurig gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Demange

"Napoleon on horseback." Gold-colored patinated bronze statue. Signed.
Dim. h 40,5 cm
SKU: 2502250481.
Auction day: 26 February 2025 19:00
Catalogue #481
Estimate: € 80 / 120

  • #362

    Een butlerspiegel met vergulde houten omlijsting.

    A butler's mirror with a gilded wooden frame.
    Dim. Ø 80 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #320
    Storm

    Een roestvrije stalen horloge.

    A stainless steel watch.
    Estimate: € 150 / 200
  • #442
    Théodore Joseph Verschaeren

    “Meisjesprofiel.” Ets op papier. Buiten de plaat gesigneerd.

    "Girl's profile." Etching on paper. Signed outside the plate.
    Dim. 17,5 x 12,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #512

    “Compositie”. Geweven voorstelling.

    "Composition. Woven depiction."
    Dim. 100 x 75 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #304

    Een polychroom aardewerken beeldje in Mayaans precolumbiaanse stijl. Hoofdje is gelijmd.

    A polychrome earthenware figure in Maya pre-Columbian style. Head is glued.
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #207

    Een lot van 6 + 4 penningen in brons en metaal met hooggeplaatste militairen als onderwerp bestaande uit 2 x Eisenhouwer, 2 x Patton, 1 x Foch en 1 x Albert I. Toegevoegd 4 bronzen penningen bestaande uit Cran & Co Chicago, Joanni Pavo Jones, Gustave Francotte en souvenir du jubilé du Baron de Montpellier.

    A lot of 6 + 4 medals in bronze and metal featuring high-ranking military figures, including 2 x Eisenhower, 2 x Patton, 1 x Foch, and 1 x Albert I. Additionally, 4 bronze medals are included: Cran & Co Chicago, Joanni Pavo Jones, Gustave Francotte, and souvenir du jubilé du Baron de Montpellier.
    Dim. Ø 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222

    “Jean Baptiste” Houtsnede op papier. Buiten de plaat gesigneerd.

    "Jean Baptiste" Woodcut on paper. Signed outside of the plate.
    Dim. 33,5 x 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #568

    Een gesculpteerd houten beeldje van een Afrikaans masker.

    A wooden sculpted figurine of an African mask.
    Dim. 38cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #238

    Eikenhouten ladenkastje, 3 laden. Klassiek model. Bovenblad te herstellen.

    Oak chest of drawers, 3 drawers. Classic model. Top to be restored.
    Dim. H 87, B 74, D 47 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #373

    Een beeld, in steen gebeeldhouwd, voorstellend prins Siddharta.

    A sculpture carved in stone depicting Prince Siddhartha.
    Dim. 73 x 36 x 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #311

    Een verguld bronzen beeldje op marmeren sokkel voorstellend een Egyptische danseres. Naar het voorbeeld van Dominique Alonzo.

    A gilded bronze statue on a marble base depicting an Egyptian dancer. Inspired by Dominique Alonzo.
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #556
    Sanchez

    Dim. 41cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00