#80
Een grote gehamerde schaal in aluminium.
A large hammered aluminum bowl. -
#142
“De vogel”, een Japanse houtsnede met tekst.
"The bird," a Japanese woodcut with text. -
#82
Een paar glazen groene ‘hekseballen’.
A pair of green glass 'witch balls'. -
#42
#199
Een bronzen crucifix.
A bronze crucifix. -
#154
#218Nobuck
Een lederen bruine handtas.
A brown leather handbag. -
#7
Een oud lederen valiesje, te restaureren.
An old leather suitcase, in need of restoration. -
#28René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Boslandschap in winter” & “Stilleven met ketel en noten”. Een lot van schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd
#85
#106
“Winters dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Bruin.
"Winter village view", a painting, oil on canvas, signed F. Bruin. -
#132
“Organisch abstract”. Een print op zijde. Onderaan gesigneerd “Rose Anne”.
"Organic abstract." A print on silk. Signed at the bottom "Rose Anne."