Leopold Muller
Period: 1879-1961

“Natuurlandschappen”. Een lot van 4 olieverfschilderijtjes, waarvan 2 op doek en 2 op paneel. 2 onderaan gesigneerd en 2 toegeschreven aan Leopold Muller.

"Natural landscapes". A lot of 4 oil paintings, 2 on canvas and 2 on panel. 2 signed at the bottom and 2 attributed to Leopold Muller.
Dim. 10,5 x 11,5 & ... & 27 x 41 cm
SKU: 2409240219.
Categories: doek, Paneel, Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 24 September 2024 19:00
Catalogue #219
Estimate: € 100 / 200

Other lots by Muller

  • #174
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    “Landschappen met bebouwing”. Een lot van 6 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. “Ranst”, “Wouter’s Hoeve”, “Ranst”, “Villa Wellin”, “Chateau de Lavaux St-Anne”, “Wouter’s Hoeve de Polder”.

    Dim. 28 x 34,5 & 25 x 35,5 cm
    Estimate: € 500 / 750

  • #174
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    Dim. 28 x 34,5 & 25 x 35,5 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #174
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    Dim. 28 x 34,5 & 25 x 35,5 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #174
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    Dim. 28 x 34,5 & 25 x 35,5 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #174
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    Dim. 28 x 34,5 & 25 x 35,5 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #174
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    Dim. 28 x 34,5 & 25 x 35,5 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #174
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    Dim. 28 x 34,5 & 25 x 35,5 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #174
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    Dim. 28 x 34,5 & 25 x 35,5 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #174
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    Dim. 28 x 34,5 & 25 x 35,5 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #174
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    Dim. 28 x 34,5 & 25 x 35,5 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #174
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    Dim. 28 x 34,5 & 25 x 35,5 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #174
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    Dim. 28 x 34,5 & 25 x 35,5 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #174
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    Dim. 28 x 34,5 & 25 x 35,5 cm
    Estimate: € 500 / 750

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00