Other lots by Rombouts
-
#87Maria Rombouts
“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 45 x 60 cmEstimate: € 75/100 -
#226Maria Rombouts
“Bedoeïenenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fille des bédouins”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 40 cmEstimate: € 80/100
Similar lots by type
-
#130
Een portretstudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
Une étude de portrait, crayon sur papier. Signé et daté '82.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 30/50 -
#289T. George
“Slapende jonge vrouw in groene jurk”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Engeland, XIXe eeuw.
“Jeune femme dormante dans une robe verte”. Aquarelle sur papier. Signée. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 28 x 33 cmEstimate: € 120/160 -
#70
“Panneschuiten”. Aquarel en inkt op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1910.
“Cobles”. Aquarelle et encre sur papir. Monogrammée et datée 1910.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 24 x 33 cmEstimate: € 40/50 -
#213L. Schooningk
“Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 42 cmEstimate: € 120/170 -
#161Lode Keustermans
“Ontmoeting”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Rencontre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 75 x 55 cmEstimate: € 80/100 -
#167
“Le témoin”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
Le témoin. Technique mixte sur papier. Signé et daté '79.No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. 37 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#259
Een met in het papier gedrukte vormen opgebouwde en ingekleurde moderne compositie. Zonder signatuur.
Composition imprimé en relief et colorée à la main. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 48 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#110Elisabeth Ostendorf
“Winter 2004”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Hiver 2004”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 54 x 74 cmEstimate: € 50/80 -
#238
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#64M. Hottot
Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30/50 -
#299Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 46 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#158Mez. Nickmans
“Stilleven met appels”. Houtskool op papier. Gesigeerd.
Nature morte aux pommes. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 30 x 45 cmEstimate: € 50/70 -
#2Hilde Hendrickx
“Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.
“Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 63 x 42 & 52 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#81Geo. Henrotté
“Zicht op een kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1914.
“Vue sur un canal”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1914.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 33 x 49 cmEstimate: € 25/40
Other lots in this auction
-
#216
“Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.
“Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 40/50 -
#241Noelans
“Bomen”. Tekening. Gesigneerd.
Arbres. Dessin. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 37 x 48 cmEstimate: € 20/30 -
#235
Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 20/30 -
#113
Een zilveren ring bezet met tijgeroog.
Une bague en argent sertie d'oeil de tigre.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 7,32 gEstimate: € 40/60 -
#261
Een verzilverd metalen dienblad.
Un plateau en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 60 x 38 cmEstimate: € 20/30 -
#37
Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.
Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 50 cmEstimate: € 30/50 -
#55
Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.
Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 & 8 cmEstimate: € 20/40 -
#16
Een sierschotel van aardewerk met een meerkleurig decor van een haan. Onderaan gemerkt ‘Wilfred’.
Un plat en faïence ornementale avec un décor multicolore d'un coq. Marqué en bas Wilfred .No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 43 cmEstimate: € 20/25 -
#79
Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.
Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 - 28 cmEstimate: € 50/80 -
#271
Een gevarieerd lotn Europees porselein en aardwerk, bestaande uit een juwelendoosje, kopjes en schoteltjes, een kom, een paar vaasjes enz.
Un lot varié de porcelaine et faïence européenne, comprenant une boîte à bijoux, des tasses et soucoupes, un bol, quelques vases, etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#220
Een groot en gevarieerd lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit theeglazen, een ijsemmer, serveerschotels met glas, een karaf, een schelpvormig boterpotje, enz., alsook een driedelig verzilverd porseleinen koffiestel (met schade).
Un lot large et varié en métal argenté et blanc, composé d'un verre à thé, d'un seau à glace, de plats de service avec verre, d'une carafe, d'un beurrier en forme de coquillage, etc., ainsi que ainsi qu'un service à café en porcelaine plaquée argent en trois pièces (avec dommages) .No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 40/60 -
#13Lightolier
Een designlampje met uitschuifbaar lichtje.
Une lampe design avec une lumière glissante.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 20/25