Similar lots by type
-
#432Broeder MaxZelfportret achter glas. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1946.
“Autoportrait”. Huile sur carton, sous verre. Signé et daté 1946.Dim. 22 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#199Alonso CanoPeriod: 1601-1667“Het slapend Kind Jezus. Het houdt een lint vast waarop “Ego dormio, et cor meum vigilat”. Achteraan een toeschrijving, waaruit zou blijken dat het werk opgenomen was in de veiling van de goederen van Koning Louis-Philippe bij Christie’s te Londen in 1853.
“L’Enfant Jésus dormant”. Il tient un ruban au texte “Ego dormio, et cor meum vigilat”. Au verso une attribution en anglais indiquant que ce tableau faisait partie de la vente aux enchères de la Collection du Roi Louis-Philippe chez Christie’s à Londres en 1853.Dim. 76 x 91 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#224Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926“Pijproker in interieur”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw. Kleine beschadigingen.
“Fumeur de pipe dans un intérieur”. Huile sur toile marouflée. Deuxième moitié du XIXe siècle. Petits dégâts.Dim. 41 x 32 cmEstimate: € 400 / 500 -
#29F. Segers“Vagebond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1894.
“Vagabond”. Huile sur panneau. Signé et daté 1894.Dim. 17 x 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#644Twee stillevens in fauvistische stijl. Olieverf op doek.
Deux natures mortes dans le style fauviste. Huile sur toile.Dim. 79 x 69 & 60 x 69 cmEstimate: € 80 / 100 -
#139Van de RoyeEen reeks van drie marines. Olieverf op paneel.
Suite de trois marines. Huile sur panneau.Dim. 30 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#299“Portaaltje”. Olieverf op doek.
“Portail”. Huile sur toile.Dim. 33 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#674Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts bovenaan.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé en haut à droite.Dim. 40 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#612Van Herck“Binnenschip op de Rijn met zicht op de dom van Keulen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Péniche sur le Rhin, devant la Cathédrale de Cologne”. Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#592“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.Dim. 44 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#634“Voertuig”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Le véhicule”. Huile sur toile. Porte une signature.Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 300 / 350 -
#462Paule NolensPeriod: °1924“Keukenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le petit déjeuner”. Huile sur toile. Signée.Dim. 90 x 70 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#642“Compositie”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Composition”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.Dim. 55 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#156Henri TimmermansPeriod: Antwerpen 1858 - 1942“Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 37 cmEstimate: € 500 / 800 -
#272Louis Van de LeurPeriod: 1910 - 1988“Stilleven met veldbloemen en koperwerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs des champs et cuivres”. Huile sur toile. Signée.Dim. 90 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#594Max SelenPeriod: °1932“Drijvende naakten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nus flottant”. Huile sur toile. Signée.Dim. 40 x 100 cmEstimate: € 50 / 80 -
#649Frans Siaens“Het gemaskerd bal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. We voegen er een reproductie van dezelfde artiest aan toe.
“Le bal masqué”. Huile sur toile. Signée. Nous ajoutons une reproduction d’après le même artiste?Dim. 65 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186Robert Frénay“Heilige-Kruiskerk te Luik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
“Eglise de la Sainte-Croix de Liège”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 36 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#364“Zicht op een bergstadje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Vue d’une ville de montagne”. Huile sur toile. Porte une signature.Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 160 -
#669“Vlakkencompositie”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Composition aux surfaces. Huile sur panneau. Porte une signature.Dim. 37 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#442Jan FlamengPeriod: 1917 - 1997“Strandzicht bij avondrood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de plage au coucher de soleil”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#664“Bloemenstilleven”. Acryl op papier. Russische school. draagt handtekening.
“Nature morte aux fleurs”. Acrylique sur papier. Ecole russe. Porte une signature.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 150 / 180 -
#207“Lezende man in barok interieur”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
“Homme lisant dans un intérieur baroque”. Huile sur toile. XIXe siècle.Dim. 61 x 75 cmEstimate: € 500 / 800 -
#694Broeder Max“Jongensportret” & “Jongen op stoel”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Portrait de garçon” et “Garçon sur une chaise”. Technique mixte sur carton. Signées.Estimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#507Twee kandelaars van gepolychromeerd brons in de vorm van dienaren.
Deux candélabres en bronze polychrome en forme de servants.Dim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#282Hillaire Bals“Kippen op het erf.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Poules dans la basse cour”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 500 / 600 -
#708Twee balustervazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in een landschap.
Deux vase balustres en faïence de Satsuma aux décors de geisha dans un paysage.Dim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#292Louis Emile BenassitPeriod: 1833 - 1902“Veldslag”. Aquarel op papier. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Le combat”. Aquarelle sur papier. Signée. XIXe siècle.Dim. 32 x 27 cmEstimate: € 150 / 200 -
#706Een dubbele vuurbok van smeedijzer. We voegen er een smeedijzeren staande lampenvoet aan toe.
Chenet double en fer forgé. Nous ajoutons un lampadaire également en fer forgé.Estimate: € 40 / 50 -
#619“De aanbidding der wijzen”. Pentekening op papier. Vermoedelijk omstreeks 1800.
“L’adoration des mages”. Dessin sur papier. Probablement vers 1800.Dim. 16,5 x 20,5 cmEstimate: € 320 / 360 -
#760Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit tien champagnecoupes, elf wijnglazen, tien aperitiefglaasjes en elf borrelglaasjes.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant dix coupes de champagne, onze verres à vin, dix verres à l’apéritif et onze goûtes.Estimate: € 40 / 60 -
#241Een ovale Louis-Philippe vaas met vierkant voetstuk van veelkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt met het Sèvres-symbool in blauw onder glazuur. Een schilfer aan de voet.
Vase ovale de style Louis-Philippe en porcelaine polychrome et dorée. Piédouche carré. Marque au symbole de Sèvres sous la base en bleu sous couverte. Eclat au pied.Dim. H. 41 cmEstimate: € 200 / 240 -
#518Een kleine vaasje van Brussels aardewerk met bessen in het decor. Gemerkt en genummerd 25/73.
Petit vase en faïence de Bruxelles à décor de fruits. Marque et numéro 25/73.Dim. H 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#646Naaitafeltje van wortelhout in Queen Ann-stijl. Kleine manco’s. XIXde eeuw.
Table à ouvrage en ronce de style Queen Ann. Petits manquants. XIXe siècle.Estimate: € 100 / 140 -
#109P.J. Neuhaus“Vrouw bij het haardvuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Femme près de l’âtre”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 33 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#371Een cachepot van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl.
Cache-pot en faïence polychrome de style art nouveau.Dim. Ø: 40 cmEstimate: € 180 / 220

