Similar lots by type
-
#798
Een kapstok van gesculpteerd eikenhout.
Porte manteaux en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#809
Tafel met een lade in de gordel en met vier gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table rectangulaire ouvrant à un tiroir en ceinture. Quatre pieds tournés à étranglements. XIXe siècle.No longer availableDim. 76 x 88 x 64 cmEstimate: € 60/100 -
#807
Een groot en een klein stuk koraal.
Une grande et une petite pièce de corail.No longer availableDim. l: 15 & 24 cmEstimate: € 50/60 -
#419Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Stilleven met uien, koffiemolen en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Nature morte aux oignons, moulin à café et lampe à huile”. Huile sur toile. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#793
Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.
Sac-à-perles en cristal et cuivre.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#395Swarovski
Een ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met kristal. We voegen er een hartvormige hanger en een kruis waarvan twee steentjes ontbreken aan toe.
Chaîne et pendentif ainsi que boucles d’oreilles assortis sertis de cristal. Nous ajoutons un pendentif en forme de coeur et un crucifix dont deux petites pierres manquent.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#275
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met gouden munt 900 ‰. Helvetia 20 Zwitserse frank 1935 en gesigneerd. F. Landry.
No longer availableEstimate: € 600/400 -
#280
Een 18 karaats geel gouden geweven ring bezet met smaragd, saffier en robijn met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Une bague en or jaune tissé 18 ct sertie d’une émeraude, saphir et rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 8,40 gEstimate: € 800/900 -
#390
Een paar oorbellen, een armband en een ketting met hanger in de vorm van een hart van 925 ‰ zilver bezet met fantasiestenen.
Paire de boucles d’oreilles, bracelet et chaîne et son pendentif en forme de coeur en argent 925‰ sertis de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,15 gEstimate: € 50/100 -
#779
Een lot prenten en gravures:- “Vogelnestje”. Zeefdruk. Gesigneerd I.W. Van Delden.- “Het sterfbed van Maria”. Reproductie van een gravure van Rembrandt.- Albert Decaris (1901-1988). “Avant lettre”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 38/100 buiten de plaat.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Met reliëfmerk van het museum.- Twee aquarellen met ontwerpen voor wajangpoppen. Gesigneerd.
Lot d’estampes et de gravures:- “Nid d’oiseaux”. Sérigraphie. Signée I.W. Van Delden.- “La mort de Marie”. Reproduction d’une gravure par Rembrandt.- Albert Dacaris (1901-1988) “Avant lettre”. Gravure. Signée et numérotée 38/100 hors planche.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Marque en relief du musée.- Deux aquarelles représentant des poupées wayang. Signées.No longer availableEstimate: € 70/120 -
#320
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 12,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et saphirs cabochons ayant un poids total de ± 12,70 ct.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 2000/2200 -
#310
Een paar platina gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 6,86 gEstimate: € 1450/1550 -
#360
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de diamants en baguette ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 900/1000 -
#802
Een eikenhouten regulateur.
Régulateur en chêne.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 50/60 -
#295
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 0,50 ct. en rondom briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,50 ct entouré de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 11,46 gEstimate: € 1700/1900 -
#305
Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en een centrale diamant van ± 1,05 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,64 ct et un diamant central de ± 1,05 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 2300/2500 -
#290
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een wereldbol.
Un pendentif en or jaune 18 ct en forme de globe terrestre.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 110/150 -
#270
Een 18 karaats geel gouden drie rijen schakelarmband.
Un bracelet à maillons en trois rangées en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 39,56 gEstimate: € 900/1200 -
#783
Een rode en witte kunststoffen hanglamp.
Lampe à suspendre en plastique rouge et blanc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#350Salvador Dali
“Menorah”. Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met kleine diamanten.
“Menorah”. Un pendentif en or jaune 18 ct serti de petits diamants.No longer availableDim. 8,79 gEstimate: € 800/900 -
#30
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.
Un pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 100/150 -
#315
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in bloemvormige potjes gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants en forme de fleurs en pot ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 1600/1800 -
#263
Twee verschillende pijpen.
Deux différentes pipes.No longer availableDim. l: 56 & 26 cmEstimate: € 40/50 -
#799Bignon à Montsur
Comtoiseklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Comtoise en cuivre repoussé avec balancier et poids. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#379Pelletier à Louhans
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Inclusief gewichten.
Comtoise en cuivre repoussé. Poids inclus.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#171
“Meisje met kruik”. Een beeld van met brons bekleed gips. Herstelling aan de nek.
“Fille à la cruche”. Sculpture en plâtre bronzé. Réparation au cou.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 40/60 -
#627Pol CockxPeriod: °1935
“Blijheid”. Een beeld van Carraramarmer op arduinen voetstuk. Gesigneerd en gedateerd ‘81. Met metalen sokkel en twee boeken.
“La joie”. Sculpture en marbre de Carrare sur base en pierre de taille. Signée et datée 1981. Accompagnée d’un socle en métal et de deux livres.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 400/600 -
#635
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/180 -
#477
Een Afrikaans houten masker. Dan, Ivoorkust.
Masque en bois. Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/140 -
#170
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met hanger in de vorm van een wereldbol.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct et pendentif en forme de globe terrestre.No longer availableDim. 37,90 gEstimate: € 900/1200 -
#776Koliai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 208 x 297 cmEstimate: € 200/240 -
#21
Een gedeelte koffieservies van wit porselein met vergulde rand. Arzberg en Limoges.
Partie de service à café en porcelaine blanche au bord doré. Arzberg et Limoges.No longer availableEstimate: € 26/40 -
#485
Een fauteuil van gesculpteerd en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met een bijpassend rond en rechthoekig voetbankje.
Fauteuil en bois sculpté et laqué blanc de style Louis XVI ainsi qu’un repose pieds rectangulaire assorti.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#253
“Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd hout. Handen manco. Tijdperk barok.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois. Mains manquent. Epoque baroque.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 400/600 -
#349Becquet
Een kruik en een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een decor van gebladerte. Onderaan gemerkt.
Cruche et potiche en faïence polychrome à décor de feuillages. Marque sous la base.No longer availableDim. 43 cmEstimate: € 20/25 -
#493
Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/50